Презентовано нову захисну маску Purely

Незабаром в українських магазинах Mi home&Service з'явиться новинка від Purely – суббренда екосистеми Xiaomi, продукти якого піклуються про наше здоров'я. Нова маска має назву  Purely Pear Air Lock Mask. Вона буде дуже корисною для мешканців забруднених промисловими і автомобільними газами міст, адже маска збирає 99% часток солі і 96% часток масла з повітря. 

маска для очищення повітря Purely

Нова конструкція маски з чотирьох шарів композитного матеріалу запобігає проникненню у дихальну систему мікрочасток пилу, диму, дисперсних хімічних речовин.

І хоча в Україні не дуже модно носити маски на вулимцях великих міст, зима та властиві їй хвороби можуть зробити захисні маски-респіратори дуже затребуваними. Але ж слід пам'ятати, що респіратори не врятують вас від зараження грипом, лише значно зменшать вірогідність цього. 

маска для очищення повітря Purely

Незабаром маска-респіратор Purely Pear Air Lock Mask з'явиться в українських магазинах екосистеми розумного дому Mi Home, а вже зараз можна ознайомитися з існуючим асортиментом і купити щось на осінь. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.