Презентовано молодіжний смарт-годинник Xiaomi Huami Youth

Xiaomi у співпраці з Huami (на міжнародному ринку Amazfit), тільки що представила в Китаї новий SmartWatch, призначений для молоді, Xiaomi Huami Youth, який, ймовірно, буде продаватися за межами Китаю, як Amazfit Bip.

Цей годинник вже не округлий, як попередні SmartWatch від Huami, його форма більше наближена до прямокутника. Він характеризується крайньою легкістю. Маса пристрою всього 18 грам, а разом з ременем – 32 грами. Годинник має 1.28-дюймовий екран відбивного типу, захищений склом 2.5D Corning Gorilla Glass 3 і плівкою AF від Sony.

Xiaomi Huami Youth сертифікований IP 68. Він має декілька датчиків: серцевий датчик PPG (Photoplethysmography), триаксіальний акселерометр, геомагнітний датчик і датчик атмосферного тиску. Забезпечено супроводження GPS/ GLONASS у двоканальному режимі, що дозволить швидко і точно проводити розрахунок траєкторії, відстані, висоти, частоти обертання педалей, ритму та інших спортивних даних.

Годинник підключається до телефону через Bluetooth 4.0 BLE. Він виготовлений з полікарбонату і живиться від акумулятора ємністю 190 мАгод, що, на думку виробників, може забезпечити до 4-х місяців життя батареї в режимі відображення тільки часу, моніторингу кроків і сну. Але час роботи буде дещо меншим при безперервному використанні GPS.

Як і з попереднім смартфоном Huami, годинник з’єднується через додаток Мі Fit, починаючи з версії 3.0. Сумісність з Android системами починається з версії 4.4, а з iOS – від версії 8 і вище.

Xiaomi Huami Youth продається в Китаї за 399 юанів, або близько 52 євро за поточним обмінним курсом. На міжнародному ринку ціна поки що не була оголошена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.