Поради для гарного сну від виробника ковдр з натуральним підігрівом The Charpa

Хороший сон – дуже важливий для людей, тут ніхто не буде сперечатися. Але який сон – хороший сон?

Люди уві сні проходять п'ять етапів, їх ще називають фази сну.

The Charpa Temperature Control Quilt

У першій та другій фазі сон не дуже глибокий, але тіло поступово розслабляється, а дихання і серцевий ритм сповільнюються.

На третьому та четвертому етапі організм переходить в глибокий сон, кров'яний тиск, дихання і частота серцебиття досягає найнижчої точки, в цей період організм починає "будувати та ремонтувати" ушкоджені м'язи та хворі місця.

П'ятий етап можна помітити по швидкому руху очей, в цій фазі більшість людей бачать сни.

Тож з п'яти фаз сну третій і четвертий етапи – це етапи справжнього відновлення нашого тіла. Якщо гарантувати якість сну в цих двох фазах, то сон можна вважати хорошим.

Однак є багато факторів, які можуть вплинути на наш сон. Гарне середовище для сну – це не просто тиша і напівсвітло, але і зручне ліжко, досить м'який матрац, температура та вологість повітря та багато іншого.

У зимовий час  ми завжди думаємо, якщо взяти ковдру тепліше, то вийде краще заснути. Але на наступний день це може обернутися головним болем і млявістю.

Чим товща ковдра, тим більш негативно вона може вплинути на сон. Вага ковдри може тиснути на усе тіло та не давати розслабитися. Плюс взимку у приміщеннях частіше всього буває нестача кисню через закриті вікна. Тож виходить, що навіть невеликий тиск на груди може викликати гіпоксію. Це значно збільшить час п'ятої фази сну, тим самим зменшивши тривалість реального глибокого сну.

І ось вирішення всіх проблем! Двостороння ковдра з натуральним підігрівом  The Charpa Temperature Control Quilt від MiJia. Це одна з компанії, що нещодавно вийшла на краудфандінгову платформу Хіaomi.

The Charpa Temperature Control Quilt

Ковдра зроблена за технологією, що використовується у космосі. За підігрів відповідає матеріал, який поглинає тепло, коли температура навколишнього середовища занадто висока, і виділяє тепло при низький температурі. Тривалий ефект контролю температури полегшує впадіння у глибокий сон до самого світанку.

The Charpa Temperature Control Quilt

Зовнішня сторона ковдри зроблена з бавовни, м'якої та приємною на дотик, вона шовковиста та ніжна для шкіри. Регулювання температури дозволить вам вибрати потрібну в залежності від погоди та ваших звичок.

Придбати двосторонню ковдру з натуральним підігрівом The Charpa –  це найкраще, що ви можете зробити для себе та своїх близьких, щоб їхній сон був солодким та цілющим.

The Charpa Temperature Control Quilt

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.