Полімерна Smart батарея ZMI на 10000 мАгод

Як відомо, багато продукції під брендом Mi виробляють або суббренди Xiaomi, або ж фірми, що “стали на ноги” завдяки інвестиціям компанії. Таке розумне делегування повноважень дозволяє не скупчувати інтелектуальні та фінансові ресурси виробництва безлічі пристроїв екосистеми “під одним дахом”, а давати творчий простір для розвитку фірмам-компаньйонам. Єдине, чого таки не допускає Xiaomi, так це випуску неякісних товарів під своєю маркою.

Ось і Smart Powerbank є спільним продуктом, розробленим за участю виробника ZMI. Це вже досить відома китайська компанія, що займається виробництвом переносних акумуляторів як Xiaomi Power Bank, так і фірмових батарей під власним ім’ям. Батареї ZMI мають ергономічну форму і відрізняються високою ємністю, яка відповідає заявленій виробником. Випускаються ж вони в основному в яскравих колірних варіаціях. Натомість, ZMI Smart Powerbank 10000 мАгод White отримав притаманний Xiaomi “фірмовий” білий колір.

Слід зазначити, що зовнішні акумулятори від ZMI за характеристиками та надійністю аж ніяк не поступаються батареям, що їх компанія виробляє для Xiaomi. Якість електронного начиння забезпечується використанням схемотехнічних рішень Texas Instruments, а полімерна конструкція дозволяє батареї служити вірою і правдою впродовж мінімум 5 років. Особливо хотілося б відмітити підтримку Qualcomm Quick Charge 2.0 на вході, що дозволяє повністю зарядити батарею за 3,5 години. А 80% заряду Smart Powerbank набирає майже з космічною швидкістю за 2,5 години.

Звісно, характеристику Smart аби чому не надають. Тож і даний акумулятор підтримує бездротове спілкування зі смартфонами (використовуючи як додатки для Android, так і для iOS з App Store). Варто натиснути на кнопку заряджання, і у додатку можна “обрати” батарею та розпочати з нею роботу. Внизу основного вікна програми є три вкладки. Управління USB пристроями Xiaomi, стан ZMI Smart і “мій” смартфон/планшет.

Крім відстеження поточного рівня заряду, зарядного струму та багатьох інших можливостей, слід відмітити автоматичне розпізнавання пристроїв, що підключаються для заряджання та встановлення відповідного режиму струму/напруги. А за допомогою додатку можна управляти пристроями Xiaomi: LED-світильником, вентилятором і браслетом. Якщо підключити ці пристрої до USB роз’єму ZMI Smart, то прямо зі смартфона можна їх включати і вимикати.

Якщо вас цікавить більш детальний перелік технічних характеристик ZMI Smart Powerbank 10000 мАгод White та ціна, за якою даний акумулятор можна придбати в офіційній торгівельній мережі України, з ними можна ознайомитись, перейшовши за цим посиланням. Успіхів вам та енергетичної незалежності з батареями ZMI та Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.