Як можна зануритись в атмосферу екосистеми Xiaomi без чашечки ароматного чаю? Саме так мабуть вважали її творці, запускаючи у виробництво білосніжний MiJia Smart Home Kettle. У зовнішності чайника немає нічого зайвого, чистий хай-тек. Блискучий стальний обід завершує стильний корпус, зроблений без будь-яких відволікаючих увагу деталей. Внутрішню частину, як і належить, виготовлено з якісної нержавійки.

Вся конструкція старанно налаштована на забезпечення зручності користування. Широкий носик дозволяє не турбуватись щодо пролитої води. Кришка має два фіксовані кути відкривання: 45 градусів – для безпечного наповнення склянок та чашок, та 80 – для комфортного миття чайника.

Але ж Xiaomi не була б собою, якби не надала користувачам приємну можливість керувати температурою нагрівання за допомогою додатку на смартфоні, передаючи сигнал через Bluetooth. Допомагає цьому регулюванню чутливий датчик від японської компанії Shibaura, вмонтований у дно чайника. Датчик реагує на зміну температури з інтервалом усього в 1 градус.

У нижній частині ручки, із внутрішнього її боку, причаїлись сенсорні кнопки управління режимом кипіння. Конструкція роз’єму для підключення до електроживлення забезпечує захист від потрапляння вологи до електричної частини пристрою, яка до того ж обладнана системою автоматичного відключення на той випадок, якщо у чайник забули налити воду, або вона встигла википіти.

За підтримання постійної температури відповідає термостат Strix, який постачається на заводи Xiaomi аж з Британських островів. Але, що не зробиш для забезпечення якості виробів та задоволення користувачів? Отже, екосистема MiJia продовжує свій розвиток, а “розумника” MiJia Smart Home Kettle тепер можна офіційно придбати в Україні, отримавши повноцінну гарантію та якісне післяпродажне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.