Підгузки Xiaomi DRINK для заощадливих - їх можна навіть прати!

Вирішивши не зупинятися на пробкових килимках-пазлах, Xiaomi представило нову розробку для дитинчат – дихаючі підгузки DRINK. Смартфони та інші високотехнологічні штуковини, то, звісно, добре, але ж особисто в мене спрямованість компанії на виробництво екологічно безпечних товарів для дому та сім’ї викликає особливу повагу.

Зшиті з 10 шарів стовідсотково натуральної тканини, Xiaomi DRINK миттєво всмоктують вологу, у той же час дозволяючи шкірі малюка вільно дихати. Маючи вигляд рушничків розміром 48 х 18 см, підгузки можуть регулюватись у досить істотному діапазоні завдяки липучій стрічці, що дозволяє комфортно закріпити їх на малюкові будь-якої статури.

Xiaomi DRINK відповідають найвищим стандартам якості Китаю щодо захисту шкіри від інфекційних уражень, які можуть бути викликані контактом шкіри дитини із залишками сечі та фекалій. Їх можна прати як вручну, так і з використанням пральної машини у режимі до 110 градусів. Набір, що складається з 10 підгузків, коштує 99 юанів і невдовзі очікується в офіційній мережі Xiaomi в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.