П'ять важливих фактів про навушники (і не тільки 1More)

Навушники є персональним аудіоприладом та використовуються для різних цілей, вони дозволяють відгородитися від світу і насолоджуватися звуками та словами, які чуєте тільки ви. Що ви знаєте про навушники та особливості передачі звуку?

Класифікація навушників за формою

Навушники бувають такі, що надіваються на голову, у нас їх ще називають головними телефонами, та вставні, які вставляються безпосередньо у вухо (вакуумні, навушники-гудзики).

Перші більш масивні, але можуть похвалитися ідеальним звучанням і гучністю завдяки більшим динамікам.

Інші призначені для прослуховування музики та аудіокниг на бігу з мобільного телефону або плеєра, часто вони йдуть в комплекті з ними.

1More навушники в Україні

Навушники за типом створення звуку

Навушники по типу генерування звукової хвилі можна розділити на динамічні та електростатичні.

Динамічні навушники (електричні).

Зараз більшість навушників відносяться до цієї категорії, принцип аналогічний звичайним гучномовцях. Конструкція складається з котушки в постійному магнітному полі, яка підключена до діафрагми, та котушки, керованої сигнальним струмом для управління діафрагмовим звуком.

1More навушники в Україні

Електростатичні навушники (ємнісні).

В цьому випадку діафрагма коливається в змінюваному електричному полі, діафрагма надзвичайно тонка, товщиною до декількох мікрон (нове покоління електростатичних діафрагм для навушників має товщину до 1,35 мікрон). Електростатичні навушники не дають такого рівня звукового тиску як динамічні навушники, але вони передають більше відтінків звуку.

1More навушники в Україні

Крім цих двох категорій існують інші типи магнітних, електретних навушників тощо, але їх частка ринку дуже мала, тому ми не будемо на них зупинятися.

Типи навушників за формою обода

Навушники бувають відкриті та закриті. Закритими називають навушники, в яких м'яка подушечка з ободом повністю закриває вушну раковину. Вони гарантують, що звуки ззовні не спотворять вашу музику. Закритим навушникам надають перевагу професіонали, але у них є недолік – відтворення басів може пошкодити ваші барабанні перетинки.

Відкриті навушники – найпопулярніший стиль гарнітури. Особливістю цієї моделі є використання губчатого матеріалу типу поролон для створення звукопоглинальних подушечок для вух. Вони компактно розміщуються на вухах, проте дозволяють чути й деякі звуки ззовні. Але деякі фахівці кажуть, що правильна передача низьких частот в них абсолютно неможлива.

Напіввідкриті навушники – це поєднання переваг закритих та відкритих навушників, вони мають багатодіафрагмену структуру. На додаток до активної діафрагми є кілька пасивних діафрагм. Такий  тип зазвичай відрізняється природним яскравим звучанням, тому користувачі віддають перевагу навушникам саме цього типу.

Залежно від типу використання навушники можуть бути побутовими, переносними, призначеними для звукового моніторингу чи запису.

Навушники бувають дротовими або бездротовими

Дротові з'єднуються з джерелом сигналу дротом, дріт при цьому використовується як антена зазвичай в телефонах).

Бездротові отримують сигнал від джерела бездротовим способом за допомогою радіохвиль (наприклад, Bluetooth), або через інфрачервоного випромінювання. Відсутність будь-яких дротів у навушників досить зручна, але на думку фахівців, ці навушники не передають всю палітру звуку та грають далеко не ідеально, але для занять спортом вони дуже підходять!

1More навушники в Україні

Які дроти краще для навушників?

Здебільшого кабелі для навушників виготовляють з міді. Вони поділяються на чотири класи:

TPC (електролітична мідь): 99,5%

OFC (безкиснева мідь): чистота 99,995%

LC-OFC (лінійна кристалічна безкиснева мідь або кристалічна безкиснева мідь): чистота 99,995% або більше

OCC (монокристалічна киснева мідь): найвища чистота, понад 99,996%.

Компанія 1More може запропонувати меломанам майже всі види навушників, окрім, хіба що, електретних. Продукція компанії дозволяє підібрати собі будь-які навушники – від звичайних "пістонів" до студійних. Послухати та прибати продукцію компанії 1More можна у офіційного представника компанії в Україні – магазинах Екосистеми Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.