Ознака стилю - механічний годинник CIGA Design

Для чоловіків яскравими ознаками їх стилю є годинник, ремені та краватки. Якщо ви дбайливо викарбовуєте свій стиль, то запрошуємо вас звернути увагу на механічні годинники. Попри зростання технологій, механічна краса шестерень та маятників заворожує, та демонструє благородний стиль на всі часи.

механічний годинник CIGA Design

Якісні механічні годинники зазвичай досить дорого коштують. Однак, якщо у вас є бажання покращити свій стиль, витративши на себе не так багато грошей, то є ідеальний варіант – механічний годинник від CIGA Design.

механічний годинник CIGA Design

Деякі сучасні дизайнери вважають, що механічні годинники трохи архаїчні, але достатньо взяти до рук витвір CIGA Design, і можна переконатися, що вони не праві.. Це не просто механічний хронометр вищого класу точності, це – прозорий механічний годинник, дизайнери якого у 2017 отримали нагороду Red Dot Design Award – щорічну міжнародну нагороду у галузі інженерного дизайну, яка вручається Центром дизайну землі Північна Рейн-Вестфалія, що знаходиться у місті Есен (Німеччина). Ця нагорода вручається найкращим дизайнерам за видатну якість і особливі досягнення при проектуванні. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Есені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного промислового дизайну та товарів широко вжитку. Тож, купуючи годинник CIGA Design, ви купуєте для себе справжній витвір сучасного мистецтва.

механічний годинник CIGA Design

Годинники виглядають стильно та молодіжно, та приваблюють погляд рухомими деталями в середині прозорого корпуса. Вони мають сріблястий або чорний відтінок внутрішніх деталей, тож ви можете вибирати свій стиль відповідно до ваших бажань та улюбленого одягу, який вам сьогодні пасує. Нагадуємо, що за правилами стилю, колір годинника та його ременця повинен гармонічно виглядати з вашим ременем.

механічний годинник CIGA Design

На відміну від дівчаток, у парубків досить обмежений вибір аксесуарів, тож стильний механічний годинник від CIGA Design здатен стати центром вашого стилю.

механічний годинник CIGA Design

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.