Особистий масажист Xiaomi LeFan Sleep Neck Pillow

Днями китайська компанія Xiaomi повідомила про випуск нового продукту серії LeFan – масажної подушки Sleep Neck Pillow. Вона призначена для всіх членів сім'ї і не має вікових обмежень.

екосистема, екосистема xiaomi, фан-спільнота xiaomi в україні, фанати xiaomi, спільнота шанувальників xiaomi, Xiaomi LeFan Sleep Neck Pillow

Дуже часто після важкого робочого дня хочеться завітати до масажного кабінету, щоб зняти напругу та прийти в тонус. Але в більшості з нас на це не вистачає часу. Звісно, це не втішає, але знайте – ви не один, хто має таку проблему. Саме тому компанія Xiaomi вирішила запустити у виробництво масажну подушку. Подушка є аналогом мануального масажу локальної дії і легко може замінити роботу фахівця, бо допоможе вам розслабити м'язи шиї і поліпшити кровообіг. Виробник рекомендує використовувати Sleep Neck Pillow протягом 10 хвилин перед сном. Заявлено, що регулярне використання цієї подушки позитивно впливає на загальний стан вашого організму. Це легко пояснити – робота масажної подушки допомагає стабілізувати серцевий ритм і частоту дихання.

екосистема, екосистема xiaomi, фан-спільнота xiaomi в україні, фанати xiaomi, спільнота шанувальників xiaomi, Xiaomi LeFan Sleep Neck Pillow

Звичайно ж, масажні подушки бувають різні. Але всі вони, так чи інакше, мають єдиний принцип роботи. Масаж забезпечують спеціальні головки, які приводить до дії електричний двигун. Вбудований двигун подушки Xiaomi має швидкість обертів 6000 об / хв, а його максимальний шум складає 45Дб. Щоденне використання Sleep Neck Pillow протягом 10 хвилин продовж 15 днів забезпечать 2 змінні батареї AA.

Масажна подушка Xiaomi LeFan Sleep Neck Pillow має стильний дизайн, поставляється в світло-сірому кольорі з темно-сірими акцентами. Наповнювачем є високоякісний меморіформ – неалергенний матеріал високої щільності з ефектом «пам'яті». Зовні – перуанська бавовняна тканина, дуже приємна на дотик. По довжині подушки проложено еластичний шнур, який можна затягувати і фіксувати для того, щоб пристрій щільно прилягав до шкіри.

екосистема, екосистема xiaomi, фан-спільнота xiaomi в україні, фанати xiaomi, спільнота шанувальників xiaomi, Xiaomi LeFan Sleep Neck Pillow

Щоб привести Sleep Neck Pillow  в дію, слід скористатися зручною кнопкою з лівого боку подушки. Тривале натискання перемикача на 1,5 секунди, включає режим масажу або вводить пристрій у сплячий режим.

Отже тепер, придбавши Sleep Neck Pillow, ви маєте масажний кабінет у себе вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.