Органайзер для кухні Simple Kitchen Shelves від Xiaomi

  «Ми є те, що ми їмо» – це висловлення Гіппократу стало слоганом гурманів та валеологів всього світу. Мі спільнота повністю підтримує і додає від себе: «І з чого ми їмо, та як облаштовуємо свою кухню».

Кожному Мі фанату відомо, наскільки компанія Xiaomi прискіпливо ставиться до гармонійного поєднання якості, комфорту та стилю. І цей підхід застосовується навіть до найменших дрібничок, що складають стиль від Xiaomi. Здається – що нового можна придумати в сфері кухонних підставок? Можна об’єднати їх в один набір та назвати кухонним органайзером.

Кухонний органайзер Xiaomi Simple Kitchen Shelves – це набір, який складається з трьох підставок для кухонного приладдя, а саме для: спецій, обробних дошок і столових приладів. Всі три елементи виконані в одному стилі. Вони мають білосніжну металеву основу і дерев'яні ручки. Виглядає такий набір дуже красиво і стильно, він легко зможе влитися в будь-який стиль вашої кухні.

рганайзер для кухні Simple Kitchen Shelves, мі екосистема, кухонне приладдя розумного дому, розумний будинок mi, розумний будинок xiaomi, розумний дім в україні,

Підставка для спецій може вміщати до 4  ємностей, залежно від їх розміру. Довжина підставки – 21.1 см, ширина – 10 см, висота – 20,5 см. Таким чином, для неї підійдуть баночки з діаметром до 9 см і заввишки до 18 см, з огляду на дерев'яну ручку. Вага підставки – 586 грам.

Підставка для обробних дошок.Розміри підставки: довжина – 12 см, ширина – 10,4 см, висота разом з ручкою – 16 см. Вона має дві відкритих відділу, в які зможуть поміститися дві дошки. Один відділ має ширину 1,5 см, другий – 2,4 см. Вага виробу – 320 грам.

Підставка для столових приборів має круглу форму. Її діаметр – 10 см, а висота – 14 см. Верхню частину підставки розділяє навпіл ручка, але вона зовсім не обмежує висоту приладів, які можна в неї помістити, це може бути навіть довга дерев'яна ложка. Нижня частина має маленькі отвори, крізь які зможе виливатися вода, якщо ви тільки що помили прилади й поставили їх на підставку. Вага виробу – 310 грам.

На даний момент цей кухонний органайзер Xiaomi Simple Kitchen Shelves можна купити на краудфандінговой майданчику за 169 юанів (приблизно 25 доларів). Але скоро він з'явиться і у мережах магазинів Розумного Дому .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.