Окуляри Xiaomi VR 2 отримали престижну японську премію Good Design Award

 Кожен з нас знає, що усі прилади компаніі Xiaomi ідеально поеднуются між собою, особливо з точки зору дизайну. І не тільки тому. Що вони розробляються у единому, універсальному дизайні, а ц тому, що цей дизайн – ідеальний: лаконічність, органомічність, зручність. Але деякі можуть посперечатися з членами МІ спільноти, мовляв, в нас заангажована точка зору. ТАк, заангажована, бо ми обираємо краще. А ось днями в прихільників Xiaomiі є ще один аргумен на сторону свого улюбленого бренда – нещодавно розробка лабораторії Mi Lab – окуляри Xiaomi VR 2 – отримали премію японського Good Design Award!окуляри Xiaomi VR 2 , МІ спільнота,  Xiaomi

Звернемо увагу, що конкурс Good Design Award є однією з чотирьох головних нагород в світі, таких як премія за кращий дизайн iF design і IDEA.

Варто відзначити, що на початку цього місяця електросамокат Xiaomi Mijia Electric Scooter M187 вже здобував перемогу в Good Design Best 100. Здається, що компанія Xiaomi почала осінній збір врожаю – колекцію престижних премій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.