Окуляри RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Blue - стильний захист зору

"Бережи очі змолоду" – так, перефразовуючи відоме прислів'я, можна дати пораду, яка доречна у будь-якому віці. Окрім вікових перетворень, зору загрожує велика кількість ультрафіолетового випромінювання і так званого "Синього" світла, яке випромінюється від екранів пристроїв, якими ми користуємось.

Тому нові окуляри від партнера екосистеми Розумного дому, компанії Roidmi стають у пригоді практично всім. 

Шкідливе блакитне світло (35%) від смартфонів, комп'ютерів, телевізорів, світлодіодів фільтрується 9-тишаровими оптичними лінзами так само як і УФ-випромінювання (99.99%). Лінзи виробляються провідним світовим виробником лінз HOYA і мають двостороннє олеофобне покриття, що протистоїть відбитками пальців на склі.

Окрім того, окуляри мають модну форму, яка личить усім, і мають змінні дужки і носоупори, тому можна сказати, що вони усім до лиця.

Лінзи у окулярах Roidmi не є коригуючими, вони не змінюють оточуючий світ і не зменшують поток світла, лише фільтрують шкідливі компоненти. 

Окуляри RoidMi B1  мають стати найкрутішим аксесуаром цього літа. Придбати RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Blue в Україні можна вже зараз у магазині Mi.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.