Огляд іграшкового дрона MITU для дітей

Відомо, що товари для дітей компанія Xiaomi випускає під брендом Mitu, що означає Mi-кролик, який є символом компанії вже багато років.

Свого часу кролик подарував дітям багато корисних і цікавих іграшок і розвиваючих речей. Але ось щось новеньке – справжній дрон. Тільки маленький.

Дрон Mitu має чотири пропелери, захисні дуги для них, вбудовану камеру та інтерфейси для з'єднання з іншими пристроями. 

Керується дрон за допомогою смартфону по протоколу Bluetooth, тому не може літати далеко, але ж для маленького дослідника оточуючого простору і не потрібні далекі польоти. 

Ця іграшка ідеально підійде для навчання управління дроном і спілкуванню зі смартфоном. Потім можна переходити до справжніх квадрокоптерів, тому що у Xiaomi є асортимент таких пристроїв. 

Дрон Mitu легко вміщається на долоні дорослої людини, легко розбирається та збирається, він безпечний, легкий і знімає відео та фото у досить непоганій якості. Але це у першу чергу іграшка, тому і ставитися до нього, як до справжнього апарату, що літає, не можна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.