Ocooker Blender - постачальник вітамінних бомб

Невпинно наближається літо, а з ним – і сезон корисних овочів і фруктів, які зарядят ваш організм вітанмінами після довгої зими. Саме для приготування таких вітамінних "бомб" вам знадобиться  блендер Ocooker. Виробник – партнер екосистеми розумного дому MiJia, знайомий шанувальникам якісних пристроїв для кухні.

Блендер має чотири основні деталі. Це скляна пляшка, в якій відбувається змішування інгредієнтів, накладка з ножем, блок двигуна і кришка для пляшки.

Ocooker блендер

Для приготування фруктового смузі треба наповнити пляшку нарізаними фруктами, помістити накладку з ножем пляшку, і встановити її на основу блендера. Потім увімкнути двигун. 

Швидкість обертання ножів становить 24 тисячі обертів на хвилину. Достатньо двох-трьох секунд, щоб перетворити соковиті шматочки фруктів на однорідну смачну вітамінізовану рідину. 

Закривши пляшку спеціальною кришкою, можна використовувати її як ємність для смузі, навіть не переливаючи вміст в інший посуд. 

Ємність пляшки становить 600 мл, цього має вистачити на вітамінну підтримку годинної прогулянки. 

Блендер Ocooker споживає 350 Вт, але працює настілки швидко, що витрати електроенергії майже непомітні.

Пристрій має красивий дизайн у трьох кольорах – білому, зеленому та блакитному.

Блендер Ocooker має стати не тільки прикрасою кухні, але й безперервним постачальником вітамінних напоїв, гарного настрою і здоров'я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.