Очищувач повітря Mi Air Purifier Maх . Подих свіжого вітру для великих приміщень

Mi Air Purifier Maх – це професійний очищувач повітря для будинку або офісу з можливістю відфільтровувати до 1000 м³/год. Саме такий очищувач підходить для великих кімнат, конференц-залів та квартир-студій площею до 120㎡. Однак його можна встановити й у приміщенні меншої площі, треба тільки відрегулювати швидкість очищування повітря.

Mi Air Purifier Maх

Характерною рисою цієї лінійки очищувачів повітря від Xiaomi є OLED-дисплей та відсутність будь-яких фізичних кнопок. Це робить його стриманий дизайн ще більш привабливим.

Керування пристроєм здійснюється через сенсорні кнопки на OLED-дисплеї та мобільний телефон.

Mi Air Purifier Maх

Очищувач оснащений високоточним лазерним вимірювачем, який чітко визначає кількість пилу в повітрі, а також датчиками температури та вологості.

У фільтрі використана подвійна система впуску повітря, коли фільтри розташовано з двох боків.

Mi Air Purifier Maх

Сформована потужна система фільтрації включає високоякісний первинний фільтр, HEPA фільтр та циліндричний фільтр з активованим вугіллям, це дозволяє ефективно фільтрувати частки смогу PM2.5, формальдегід, пилок, пил, дим та інші шкідливі речовини.

Mi Air Purifier Maх

Керується очищувач як все гаджети сімейства Розумного будинку MiJia мобільним телефоном через додаток Mi. В ньому ви можете побачити дані про якість домашнього повітря в будь-який час, і під час перебування поза межами приміщення контролювати домашній очисник повітря, вмикаючи його за розкладом або по потребі. Запатентована технологія шумозаглушення гарантує більш тиху роботу ніж будь-коли раніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.