Новий USB-вентилятор Xiaomi на краудфандингу

У сімействі вентиляторів Xiaomi поповнення. Випуск товарів, фінансований завдяки краудфандингу, вже давно став для компанії звичною справою. Оригінальний USB-вентилятор VH Portable Fan поповнив чималеньку родину розумних домашніх приладів, розроблених на цій платформі.

Що ж, десь літнє сонечко пече на повну, може й до нас невдовзі добереться. Отже, треба зустріти його як годиться. А треба буде, перш за все, не перегріватися. Ні в задушливому офісі, ні вдома, ні навіть в автомобілі чи громадському транспорті. Так, цей вентилятор зможе створити потужний повітряний потік будь-де. Було б під рукою джерело живлення на 5 В, до якого напряму або через перехідник можна підключити USB-штекер, і все. VH Portable Fan зможе працювати від повербанка, ноутбука, та навіть від телефона.

Прилад має розміри 10х10 см та зручну ручку, що дозволяє прилаштувати його на будь-якій поверхні, або навіть підвісити. Не дивлячись на чималеньку потужність, звуку майже не чутно. Тож, штуковина дійсно варта уваги. Ціна теж досить демократична. 68 юанів (чи приблизно 10 доларів) для такого корисного та зручного девайсу – не так вже й багато. Обирайте між чорним та білим кольорами та не кажіть потім, що ми вам цього не пропонували!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.