Новий продукт на краудфандінгу: Small Silent AI Camera

На краудфандінговій платформі MiJia – новий продукт. Цього разу це невеличка камера Small Silent AI Camera. Ця камера має декілька інноваційних елементів. Магнітна основа дає можливість прикріпити її на будь-яку металеву поверхню. Система компенсації нахилу дозволяє розташовувати камеру будь-де, із збереженням орієнтації зображення. 

Прошивка довзоляє камері розпізнавати жести, тому нею можна керувати дистанційно. 

Пристрій оснращено 13 Мп сенсором від Samsung з фазовим автофокусом із швидкістю фокусування 0,3 секунди і діафрагмою f/2.2. 

Працює камера на чотириядерному процесорі з ядрами Cortex A53 з максимальною частотою 1,3 ГГц, і має 8 ГБ вбудованої пам'яті. Також пам'ять можна розширити за допомогою microSD карти. 

Small Silent AI Camera запам'ятовує основні риси обличчя і автоматично доповнює його на знімках, виправляючи дефекти. Камера може знімати короткі відео, якІ, разом з фотознімками, можна завантажити на смартфон через додаток.

Розміри пристрою 47ммх47ммх27мм, вага – 65 грам. Камера оснащена акумулятором ємністю 910 мАч. 

Розробники пристрою вже досягли свєї мети на краудфандінгу, тому треба очікувати, що незабаром камера Small Silent AI Camera з'явиться у продажу, в тому числі, і в Україні в мережі магазинів Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.