Новий кондиціонер від Smartmi - ефективність, міць і краса

Компанія Zhumi, виробник повітряного очищувача Mi, вентилятора MiJia і роз-умного біде  представила свій перший кондиціонер,  Smartmi DC Inverter conditioner.
 


Кондиціонер має білий спрощений дизайн,  вигнутий у кутах. Вентиляційний отвір розташований під блоком, а круговий дисплей – ліворуч. Вам не потрібно турбуватися, чи видно його, оскільки основа кондиціонера нахилена вперед, тому дисплей фактично спрямований на ваші очі.

Кондиціонер Smartmi споживає потужність 3500 Вт при охолодженні, та 4500 Вт при нагрівванні і виробляє об'єм повітря 700 куб.м/год.
 

Кондиціонер Smartmi DC Invertor складається з інверторного компресора постійного струму, що постачається компанією Hitachi, двигуном постійного струму NIDEC з низьким рівнем шуму, але енергоефективним, а також двигуном з перехресного вентилятора та осьовим вентилятором від Panasonic.
 

Кондиціонер можна контролювати за допомогою програми Smartmi Air, де ви можете перевірити енергетичну статистику та встановити точний рівень температури з точністю до 0,1 ° С. Він також поставляється з білим пультом дистанційного керування.

Кондиціонер буде коштувати близько 660 дол. США і надійде в продаж 16 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.