Новини про стабільну прошивку MIUI 10

24 Липень 2018

Коментарі:

3
 Липень 24, 2018
 3

Користувачі оновленої прошивки MIUI 10 вже “наїлися” можливостями бета-версії і почали ставити резонні запитання розробникам щодо термінів випуску стабільної версії.
Останні відбувалися стандартними відмовками «колись восени». І ось серед усього цього туману промайнув промінець істини.
Найбільший китайський портал про гаджетах kkj.cn повідав деяку інформацію про терміни виходу стабільної MIUI 10.

Для новітніх моделей смартфонів, до списку яких входять Mi 8, Mi MIX 2 SE, Redmi Note 5 і кілька інших лідерів своїх модельних рядів, стабільна прошивка вийде у вересні. Наступна хвиля оновлення трапиться в жовтні. Які пристрої потраплять під неї – невідомо.

Є й погана новина. Йшлося про китайську стабільну прошивку. Глобальну стабільну прошивку пророкують на листопад.
Але ми знаємо з досвіду, що між виходом китайської версії і глобальної проходить приблизно пара тижнів. Так що новітні моделі смартфонів Mi повинні отримати і глобальну прошивку в середині вересня.

Протягом місяця, ми думаємо, з’явиться багато інформації на цю тему, тому що попит на пристрої Mi дуже зріс, і мільйони розгніваних покупців не дадуть розробникам спокійно проводити літо.
Ось тоді ми і дізнаємося моделі оновлюваних смартфонів і точніші терміни надходження стабільної прошивки MIUI 10.

Коментарі

 1. Руслан сказав:

  Варто оновлювати до miui 10

  • Mi Messenger сказав:

   це питання на кшталт: чи варто переходити з паротяга на автомобіль. потім вийде 11-та прошивка, 12-та, а ви будете сидіти на 9-й? звісно, треба оновлюватися, незважаючи на недоліки нового.
   досвуід показує, що потім і не помічаєш того, що у новому дратувало, і думаєш – як я міг щось робити на старій прошивці? 🙂
   але ж, звісно, все на ваш розсуд. можна повернутися, якщо щось не так буде.

 2. Коля сказав:

  Коли оновиться телефон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.