Нове стильне взуття від MiJia - Free Tie Leather shoes

Екосистема компаній розумного дома MiJia не стоїть на місці, в ній постійно відбуваються зміни на краще. Ось і знову до початку осені шанувальникі продукції екосистеми отримали подарунок – нове стильне взуття Free Tie Leather shoes. 

Як свідчить назва, ці спортивного типу черевики перейняли естафету від "в'язаних" кросівок і більше налаштовані до дощової погоди. 

Взуття  поставляється з потовщеним  покриттям з натуральної шкіри. Тип Nappa  є загальним терміном для особливо м'якої, хромованої гладкої шкіри з усіх видів тваринного походження. Таким чином, ми отримали м'яке зовнішнє покриття, яке містить вентиляційні пори для повітря,  а губчаста стінка забезпечує комфортність.  Взуття в значній мірі повністю ручної роботи. Черевики  також мають чашеподібну гумову зовнішню підошву, яка захищає від зносу.

Підошва з особливо міцного поліуретану не має малюнку протектору, тому не залишає його на підлозі, але при тому є міцною.

Взуття поставляється з світлодіодною підсвіткою, а також з чіпом, який працює як сенсор по протоколу і Bluetooth 4.0. Ми не можемо сказати, які функції він виконую, але він може з'єднуватися з програмою Smart Home на смартфоні з ОС Android 4.4 та iOS 8.0 або вище. Скоріше за все, він відстежує фізичну активність, як і інші сенсори розумних черевиків. 

Черевики мають білий та чорний варіанти і доступні у різних розмірах. Чоловіки мають більш широкий діапазон розмірів від 39-45 в той час як жіночі розміри –  35- 39. 

Придбати Free Tie Leather shoes незабаром можна буде в офіційному магазині екосистеми розумного дому в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.