Nokia і Xiaomi планують співпрацю на базі патентної угоди

Схоже, Xiaomi робить правильні висновки, аналізуючи те сповільнення зростання, яке невідступно переслідує її в останні місяці. Відсутність вагомих інвестицій, в тому числі, у розробки та патенти, не могла не вплинути на розвиток компанії у довгостроковій перспективі. У цьому ракурсі можна вважати дійсно значущою новину щодо укладання угоди між Nokia і Xiaomi про співпрацю в бізнесі. Окремо слід підкреслити, що підписаний документ – то не просто “пакт про наміри”, мова йде саме про багаторічну патентну угоду, яка включатиме перехресне ліцензування стільникових стандартних істотних патентів компаній.

Поки що амбітні плани Xiaomi стосовно підкорення Всесвіту ринків, далі Індії, та, власне, Китаю, просуваються з великими пробуксовками. Отож, допомога фінського партнера у проведенні операцій більш ніж у 30 країнах, а також в отриманні доступу до новітніх технологічних досягнень, стане дуже доречною. Відповідно до нової бізнес-угоди, Xiaomi також придбала патентні активи від Nokia. Основу взаємодії має скласти ринок телекомунікаційного мережевого обладнання. Компанії співпрацюватимуть над реалізацією оптичних транспортних рішень для міжмережевої взаємодії, IP-маршрутизації на базі анонсованого недавно процесора FP4 від Nokia та інших рішень для забезпечення функціонування центрів обробки даних.

Угода має підняти на новий рівень смартфонний сектор бізнесу обох компаній, розробку технологій доповненої та віртуальної реальності, штучного інтелекту, а також надати додаткової підтримки розвитку Екосистеми та “Інтернету речей”. До цих платформ, за підрахунками Xiaomi, на сьогоднішній день підключено відповідно 8 та 60 мільйонів пристроїв. Тож, і для фінської компанії, стан справ якої останнім часом теж не назвеш блискучим, укладена угода має принести свої вагомі дивіденди.

Також у контексті укладеної угоди не можна оминути увагою інформацію, що надійшла з посиланням на звіт PhoneArena. У зазначеному звіті йде мова про те, що розробник смартфонів Nokia, HMD Global планує використати у майбутньому смартфоні фінської компанії процесор Surge S1, який, як відомо, є власною розробкою Xiaomi. І хоча в офіційному звіті більшої конкретики щодо вказаної угоди не відображено, та деякі “інформовані джерела” вже навіть повідомили, що пристрій буде мати архітектуру big.LITTLE, великий 8-ядерний процесор 4×А53 + 4×А53, частота якого складатиме 2,24 ГГц, а роздільна здатність дисплея становитиме 2560×1600. Та нажаль, нічого не повідомляється про те, коли ми зможемо побачити перший телефон з Xiaomi Surge S1 SoC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.