Нескромний мінімалізм. Пауербанк Хiaomi на 20000 mAh

Головний герой цього допису – модернізований пауербанк від Хiaomi на 20000 mAh, що недавно поповнив екосистему товарів Розумного дому MiJia.

Mi Powerbank 20 000

Не дивлячись на таку велику ємність, Mi Powerbank 20 000 виглядає елегантно, він зроблений у стилі мінімалізм, тобто нічого зайвого. Це повністю білий пристрій, з одного боку якого розташовано два порти USB для заряджання двох пристроїв одночасно та роз'єм 5.1 В/3.6A. Варто відзначити, що всі порти мобільного блоку живлення підтримують швидке заряджання QC 3.0.

Mi Powerbank 20 000

На іншому боці розташована кнопка вмикання. Більше ніяких декоративних елементів пауербанкі Хiaomi не мають. Тільки блискучий білий пластик, який виглядає дуже добре.

Один з експертів, що вже придбав зовнішній акумулятор, сказав нам, що дуже хвилювався про те, щоб біла поверхня не виявилась нестійкою до бруду, але після тижня користування зазначив, що бруд та жирні плями звичайно залишаються, але вони не дуже помітні та їх легко стерти просто ганчіркою.

Mi Powerbank 20 000

Пауербанк досить важкий – 330.5g. Але це вже не здається проблемою, якщо зауважити, що на одному заряді пауербанка можна 7 разів зарядити iPhone7, а iPhone6, який має меншу батарею, 8 разів.

Пристрій приблизно в два рази важчий , ніж звичайний Mi Powerbank на 5000 mAh, але єнергії в ньому більше в чотири рази. Користувачі жартують, що такий пристрій можна використовувати в якості гантелі.

Mi Powerbank 20 000

Експерти одноголосно кажуть, що за пауербанками великої ємності – майбутнє. Це стосується мобільного живлення не тільки під час мандрів, але і коли ви знаходитесь у бізнес-подорожі з колегами по роботи – згідно з оцінками один користувач використовує не менше 10 000 міліампер/годин (mAh) мобільного живлення. Цього може виявився навіть замало, коли ви активно фотографуєте, знімаєте відео, ведете стрім високої якості та робите он-лайн включення. Великі батареї стануть у нагоді при роботі мобільного Wi-Fі та при обробці даних в мережах. Не можна залишити без уваги ситуації, коли ви заблукали на прогулянці та не маєте можливості підживити телефон. Тоді великий пауербанк Хiaomi на 20000 mAh може просто врятувати вам життя.

Mi Powerbank 20 000

Але він підходить не тільки для відпустки чи для бизнесового користування. Його можна дати дітям у школу, щоб вони не носили свій невеличкий дитячий пауербанк, а користувались більш ефективним – як у дорослих. А дивлячись на все зростаючу ненажерливість нових пристроїв чекаємо на появу і ще більших пауербанків від Хiaomi.

Придбати офіційні Mi Powerbank можна в мережі магазинів екосистеми Розумного дому

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.