Нехай ваш будинок буде затишним. Почніть з бамбукових виробів від ZEN's Bamboo

Ще мешканці Давнього Китаю звернули увагу на те, що наявність бамбука в будинку залучає до сім'ї добру долю та дарує господареві та його близьким довголіття та здоров'я. Згідно з системою Фен-Шуй, якщо протягом п'яти років ставити бамбук у південній стороні будинку, це принесе славу і визнання, а на сході – любов, щастя. Рослини, поставлені на південному сході, привернуть багатство.

органайзер ZEN's Bamboo

Чи вірите ви в філософію Фен-Шуя? Навіть якщо ні, то модні еко-вироби з бамбукової сировини слід мати у домі задля естетичної насолоди та практичності. У виробах з бамбука живе тепло реальних рослин.

Акуратні та прості аксесуари органайзери з бамбуку від ZEN's Bamboo можна вільно комбінувати, вони полегшать зберігання невеличких речей, наприклад, телефону, записника, ручки та паперу, приналежностей для краси, та інші дрібні предмети.

органайзер ZEN's Bamboo

На відміну від звичайних пластикових матеріалів, коробка виготовлена ​​з волокна натурального бамбука без шкідливих хімічних домішок, вміст формальдегіду – 0 процентів.

Завдяки розширенню популярності концепції екологічного споживання, бамбукові вироби все глибше входять в домашню та офісну середу, озирніться, у вас обов'язково вже є щось бамбукове, може це палички для їжі чи вішалки для одягу.

органайзер ZEN's Bamboo

Важливо, що бамбук – це екологічно чисті, біорозкладні матеріали, що відповідають концепції здорового сучасного життя.

Якщо ви обмірковуєте, чи варто перейти в своєму житті до стилю мінімалізму то почніть з використання ZEN's Bamboo, і ви вже не зможете користуватися чимось іншим, віддаючи перевагу китайським виробам з бамбуку оригінального дизайну.

органайзер ZEN's Bamboo

Придбати багатофункціональний органайзер ZEN's Bamboo в Україні можна у офіційного представника бренду ZEN's Bamboo – мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.