Недорога смарт-камера Xiaobai iMi Smart Camera. Чому варто купити її для будинку?

На ринку безліч пропозицій з купівлі смарт-камер високої роздільної здатності, з відмінною оптикою та безліччю функцій. Щоправда, вони часто дорогі та складні в управлінні. Придивіться до продукту Xiaobai iMi Smart Camera.

Xiaobai iMi Smart Camera

Ця мініатюрна інтелектуальна біла камера з шнуром довжиною 2 м знаходиться у нижньому ціновому сегменті. Але вона гарно працює і симпатична ззовні.

Вона ідеально підходить для відеоспостереження в невеликій кімнаті вдень, хоча підтримує також і роботу в нічний час.Вона прекрасно стежить за вашим будинком, дозволяючи дивитися на дітей, домашніх тварин, та на відстані бачити, що відбувається у домашньому господарстві. А що ще треба?

Xiaobai iMi Smart Camera

Управляється камера через мобільний додаток MiJia.

З лінійнки недорогих смарт-камер ця виділяється, тим що вміє повертатися на 360 градусів на вертикалі та 90 градусів по горизонталі.

Запис зображення можливий на карти micro-SD, автоматичний запис ведеться по колу. Доступно резервне копіювання фіксованих даних за день. Він також підтримує збереження обраних відео в хмарному просторі.

Xiaobai iMi Smart Camera

Попри невеликі розміри, камера підтримує двосторонній зв'язок, у камери хороший мікрофон і динаміки.

Xiaobai iMi Smart Camera

Камера немає роздільної здатності у 1080P, обмежуючись 720P, однак, навіть з огляду на це, дає якісне відео завдяки оптимізації зображення. Наголошуємо, що найкраще камера працює при хорошому освітленні.

Xiaobai iMi Smart Camera

У сегменті недорогих смарт-камер цей гаджет показав себе на вищому рівні, його єдині недоліки пов'язані тільки з відсутньою надійного кріплення, через невелику масу та відсутності нековзаючих поверхонь на ніжці вебкамери, вона може легко зіслизнути зі столу або полиці. Користувачі, які вже протестували IP-камеру Xiaobai iMi Smart Camera кажуть, що вона ідеальна в якості смарт-камери для будинку завдяки поєднанню ціни та якості, в більшу кімнату можна поставити кілька камер.

Коментарі

  1. Alex сказав:

    мобільний додаток MiJia відсутній в Google Play

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.