Найкращий одяг для активної зими. Дитячі флісові курточки від екосистеми Xiaomi

Зима? Лежить сніг? Не сидіть вдома, а візьміть своїх дітей та йдіть грати в сніжки, будувати снігові фортеці, а потім милуватися сніжинками, яскравим сонцем, яке красиво відбивається в замерзлих калюжах.

На жаль дуже багато батьків бояться зимових прогулянок, тому що не в змозі правильно одягнути своїх малюків для активного руху при низькій температурі, бо вони хвилюються, шо діти можуть, по-перше, спітніти, а по-друге, замерзнути.

Вирішуючи цю проблему група батьків з компанії-партнера екосистеми Mi створила антистатичній двосторонній одяг з флісу, в якому можна тепло і комфортно бігати по снігу,  а потім повільно гуляти після закінчення активних ігор.

Вибору конкретної щільності та товщини флісу для дитячого одягу Xiaomi Children Double-sided Fleece Clothing передували випробування, у результаті була обрана найбільш відповідна модель тканини для осінньої та зимової активності дітей.

Xiaomi Children Double-sided Fleece Clothing

Нагадуємо, що фліс ще називають штучною вовною, він зроблений з полієстеру та має декілька шарів. Навіть якщо фліс повністю намокне, він буде продовжувати зігрівати.

Найважливіша характеристика флісу – це утримання тепла зсередині. При цьому фліс дозволяє шкірі дихати: правильно підібрана щільність флісу дозволяє підтримувати комфортну температуру тіла при фізичних навантаженнях.

Xiaomi Children Double-sided Fleece Clothing

Моделі курточок з флису для дівчаток та хлопчиків Xiaomi Children Double-sided Fleece Clothing не обмежують руху. Крім того вони мають антистатичні властивості, так що ваша дитина не буде "битися струмом" після біганини, а після прання ці властивості продовжать зберігатися.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.