Навушники з шумозаглушенням для ділових людей. Нехай увесь світ замовкне

Нові навушники з ефектом шумозаглушення з стандартним роз'ємом 3,5-мм від компанії 1More офіційно з'явилися на краудфандінговий платформі Xiaomi.

Ці навушники обов'язково знадобляться вам, якщо ви ділова людина, і вам часто доводиться подорожувати. Через навколишный шум зазвичай важко не тільки зосередитися або відпочити, але й слухати музику та аудіокниги та іноді навіть розмовляти по телефону, наприклад, у метро. Також навколишнє середовище неминуче позначиться на вашій ефективності, незважаючи чи працюєте в офісі, чи буваєте кожен день в шумному переповненому салоні міського, ​​чи у вас повний будинок дітей, які голосно кричать під час своїх забавок.

Візьміть навушники з шумозаглушенням, які спеціально розроблені для того, щоб ви могли зосередитися, не відволікаючись на оточуючих.

Гаджет спроектований так, щоб придушувати зовнішній шум на частоті 50-1500 Гц та давати чистий якісний звук. Навушники Mi in-earphone Noise Reduction зачаровують класичним звучанням. За оцінками меломанів, тут присутній вже традиційний "динамічний бас" для прослуховування вігадок сучасних композиторів музики та якісно передаються високі тони, даючи стабільний та природний звук з м’якими розмитими акцентами.

Патентований блок системи шумозаглушення та акустична система музичного блоку, хоч об'єднані в одному корпусі, але працюють незалежно одна від одної. Відключення або включення функції шумозаглушення не впливає на звучання музик”. Функції та параметри зниження шуму регулюються індивідуально або автоматично. Коли зовнішній шум відносно слабкий, активна функція зниження шуму може працювати на низькому рівні, що суттєво зменшує енергоспоживання навушників. Коли шум посилюється, система шумозаглушення переходить в активну фазу та усуває акустичні завади від зовнішніх джерел, забезпечуючи таким чином спокійний простір для вашої роботи чи відпочинку.

Роз'ємом 3,5-мм повернутий під кутом в 90 градусів, що гарантує, що він доволі довше не перетреться і не зламається.

Навушники поставляється з еластичним металевим затискачем, який дозволяє зменшити ефект «стетоскопа» та дозволяє не плутатися у дротах. Шумозаглушення такого було б неможливим без акумулятора 55 mAh, який надає пристрою можливість працювати на одній зарядці безперервно не менш ніж 12 годин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.