Навушники внутрішнього типу 1More Quad Driver

Справа, яка одному не під силу

Точне відтворення звуку вимагає кількох “виконавців”, кожен з яких призначений для відтворення звуку в певному діапазоні частот. Ось чому, коли ви дивитеся на прилад, що відтворює звук, ви зазвичай бачите НЧ-динамік для низьких частот, ВЧ-динамік – для високочастотного звуку, і також часто ця система включає пристрій для обробки середнього діапазону.

Проблема розміру

Велика проблема з навушниками – брак простору. Легко встановити кілька динаміків в коробках гучномовців, але набагато складніше зробити це всередині чогось такого крихітного, як навушник. В результаті, більшість навушників обмежуються конструкцією, де один багатоцільовий динамік-драйвер обробляє всі частоти. Звук, як правило, далекий від ідеалу, але це дозволяє зменшити витрати. Ось чому Apple включає пару EarPods до комплектації кожного iPhone.

1More’s Quad Driver – навушники внутрішнього типу, що підіймають технологію мульти-драйв на новий рівень, мають чотири мініатюрні драйвери в кожному навушнику. Там є драйвер, який обробляє бас і середньо-частотний звук, пара арматурних драйверів для високих частот і один арматурний драйвер, призначений для відтворення ультра-високих частот.

Результатом такої комбінації є відтворення звуку, що є набагато більш збалансованим, деталізованим, і з частотною характеристикою, яка є недосяжною для більшості навушників: 20 – 40,000 Гц.

Навушники-вкладиші 1More Quad Driver. Основні специфікації

• Квадро-конфігурація з динамічним карбоновим динаміком та трьома збалансованими арматурними драйверами

• Діапазон відтворюваних частот 20 – 40,000 Гц

• 4,1-футовий кабель, що не сплутується, має стійку і міцну кевларову оболонку, мідну серцевину та штекер 3,5 мм із золотим покриттям L-видної форми

• Вага 0,65 унції (близько 19 г)

• Вбудований пульт дистанційного керування з внутрішнім мікрофоном

• Включає шкіряний чохол з магнітною застібкою, кліпсу для фіксації на сорочці, 1/4-дюймовий адаптер і адаптер для використання в польоті, дев’ять різних вушних вкладишів з силікону та пластику

Преміум комплектація та аксесуари

Навушники 1More виготовлені з високоякісних матеріалів, що також сприяє їх високій продуктивності. Самі бутони зроблені з алюмінію з вольфрамовими вставками. Гарно відполіровані, з червоною обробкою, вони виглядають надзвичайно, пропонуючи довговічне і зручне використання. Кевларовий кабель є міцним і практично не сплутується. Усередині безкисневий мідний дріт для чудової передачі звуку. Замість звичайної чорної, 1More використовує прозору оболонку, щоб ви могли бачити, що мідь знаходиться всередині, надаючи кабелю незвичайного коричневого відтінку.

Отримання максимальної віддачі від навушників вимагає наявності хорошого ущільнення. Зазвичай забезпечуючи гарну підгонку, цього разу 1More перевершила себе. Усередині привабливої подарункової коробки дев’ять пар вушних вкладишів (в тому числі тих, які попередньо встановлено на бутони) різних розмірів.

Крім того, в якості бонусу – шкіряний чохол з магнітною застібкою, 1/4-дюймовий адаптер, адаптер для використання в польоті і навіть затискач кабелю для сорочки.

Досвід прослуховування

Мабуть, аксесуари і кілька динаміків – це добре, але ще не гарантує гарного звуку. Навіть з декількома драйверами, якщо схема навушників неправильно розроблена, результати можуть залишити слухача розчарованим. Проте, досвід використання 1More Quad-навушників засвідчив, що додавання більшої кількості динаміків може значно поліпшити створюване ними звучання.

Один зі збалансованих арматурних драйверів відповідає за надвисоку частоту звуку, підвищення максимуму частотної характеристики до 40,000 Гц, що є величезним приростом у порівнянні з 20,000 Гц більшості навушників. Це також значно вища частота, ніж більшість людей можуть розрізнити. У той час, як деякі люди чують звуки до 28,000 Гц, більшість з них докладають усіх зусиль, щоб почути 22,000 Гц, і цей діапазон зменшується в міру старіння. Так що, насправді це досягнення нічого, крім специфікації, не варте?

Але різницю дійсно можна помітити, наприклад в “Time” Pink Floyd. Динамічний драйвер забезпечує задоволення від зловісного рокоту у вступі, аж поки не відбувається удар на рототомах, який не чути з багатьма навушниками. Робота гітари Девіда Гілмора після першого приспіву звучить ефектно, і в той же час легко можна виділити окремі інструменти та вокал у фоновому режимі, що, як правило, залишається в тіні протягом тривалого соло. Це напевно третій арматурний драйвер 1More Quad позначає свою присутність і додає додаткові деталі.

Рекомендації

У порівнянні з навушниками, які зазвичай ідуть у комплекті зі смартфоном, ви будете вражені якістю звуку 1More’s Quad Driver In-Ear Headphones. Вимогливим любителям музики треба знайти $199, але ці гроші будуть витрачені не даремно. Проте, пересічні слухачі, ймовірно, отримають більшу віддачу від версії 1More’s Triple Driver. Хоча це і не той самий рівень, але вони все ж пропонують відмінний звук, преміум збірку і включають в себе гарну колекцію аксесуарів, а також коштують менше $100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.