Навушники 1 More для Mi 6 з функцією активного подавлення шумів і USB-C

На нещодавній презентації Мi 6 ані слова не було сказано про підготовку до випуску навушників, які б гармонійно доповнили презентовану Xiaomi новинку.

Хоча відсутність стандартного аудіо-джека наводила на думку, що не подумати про подібний додаток в компанії не могли. Наявність же двостороннього універсального USB Type-C порту дозволяло зробити припущення про те, що якщо власні навушники “під флагман” в Xiaomi розробляються, то саме таким роз’ємом вони і будуть оснащені.

І ось, прямо перед виходом усієї Піднебесної на короткострокові канікули з приводу китайського Дня праці, відомий аналітик Sun Changxu не просто трохи відкрила завісу над майбутньою прем’єрою, а практично “розкрила усі карти”. Якщо дата виходу нового гаджета (як, до речі, і його ціна) доки залишається предметом припущень, то представлені фотографії абсолютно не нагадують знімки бутафорських “брязкалець”.

Згадано і ймовірного виробника даного аксесуара. Це відомий партнер Xiaomi – компанія 1More. Правда досі навушників з інтерфейсом для підключення до USB Type-C вони не випускали, зосередившись в основному на пристроях з 3,5 міні-джеках і бездротових гаджетах типу Active і iBfree під Bluetooth, але тепер ми бачимо і новий вид передачі даних.

“Впораються!” – вирішили, мабуть, в Xiaomi, і довірили 1More випуск не просто стильного аксесуара, покликаного доповнити витончений образ Мi 6, а й навушників, які сміливо позиціонуються як Audio ANC (Active Control Noise) – тобто володіють функцією активного подавлення шумів.

Навушники з роз’ємом USB Type-C від Xiaomi таки повинні бути!

А ще альянс Xiaomi і 1More вирішив задовольнити не тільки естетичні запити користувачів (керамічний корпус навушників, як прозоро натякає Sun Changxu, буде випускатися в кольорах, що знаходяться у гармонії з корпусною гамою Мi 6), але і всебічно враховувати їх фізіологічні особливості. На фотографіях, представлених аналітиком для ознайомлення, поруч з трьохкнопковим пультом можна побачити амбушури популярних типорозмірів XS, S і L.

Ну що ж, до численних прогнозів про вихід на початку нинішнього літа 5,7-дюймового Mi 6 Plus відразу додалися припущення про одночасну презентацію широкоекранної “Мішки” і навушників з USB Type-C, тим більше, що у “великого брата” Mi 6 наявність такого роз’єму вже давно як би навіть не ставиться під сумнів. Тим більш цікавим і спекотним очікується літо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.