Настінний очищувач повітря SmartMi Air System отримав фінансування для виробництва

Компанія SmartMi – партнер екосистеми розумного дому MiJia, що знайома багатьом шанувальникам як виробник систем для очищення повітря, презентувала новий пристрій. Це настінний очищувач повітря SmartMi Wallmounted Air System. 

SmartMi Wallmounted Air System

Переваги настінного пристрою в тому, що він не займає місця на підлозі, що для маленьких китайських квартир дуже актуально. Зовні він схожий на іонізатор повітря від цього ж виробника. На передній панелі пристрою є рідкокристалічний дисплей, подібний тому, що є на останніх версіях SmartMi Air Purifier. На дисплеї є керуюча кнопка.

SmartMi Wallmounted Air System

Настінний очищувач повітря має три системи фільтрів, кожна з окремим ступенем очищення. Потік повітря забезпечує вентилятор діаметром 230 мм, що обертається зі швидкістю 1030 обертів на хвилину. 

Незаважаючи на таку потужність двигуна (до речі, в активному режимі, пристрій споживає лише 48 Вт), настінний очищувач повітря SmartMi працює дуже тихо. Максимальна гучність його складає 41 дБ, а у режимі відпочинку, чи нічному режимі він може працювати з гучністю до 26 дБ, що взагалі робить його нечутним.

Продуктивність очищувача складає 220 кубометрів чистого повітря на годину. Тобто, він може забезпечити очищеним повітрям всю квартиру.

Окрім очищення поітря від пилу, пилку рослин та квітів, смогу, щетини тварин, бактерій та кліщів, настінний очищувач повітря SmartMi визначає температуру, вологість та рівень CO2 у приміщенні.

Як частина Розумного дому, настінний очищувач повітря з'єднується по Wi-Fi з іншими пристроями, а також зі смартфоном. Ним можна керувати за допомогою додатку Mi Home, а також отримувати на смартфон всі дані про стан повітря у кімнаті. 

SmartMi Wallmounted Air System

Настінний очищувач повітря вже зібрав потрібну для початку виробництва суму і тепер його можна очікувати у продажу.

Тим часом, в Україні можна купити очищувачі повітря прямо зараз у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

SmartMi Wallmounted Air System

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.