Настільна лампа COOWOO U1 з сенсорним регулятором яскравості

Спитайте себе – що ви хочете отримати, купуючи настільну лампу? Можете сильно не напружуватись, перераховуючи бажані властивості такого світильника, Xiaomi вже створила COOWOO U1, що дає відповіді майже на всі запитання. Послідовно втілюючи в життя ідею розвитку інтегрованої у людське суспільство технологічної екосистеми, компанія іноді перетворює банальні побутові прилади у справжні витвори мистецтва.

Завдяки використанню 24 світлодіодів загальною потужністю 3 Вт, COOWOO U1, виконана у фірмовому для Xiaomi білому кольорі, випромінює м’яке, лагідне до очей світло, у той же час на 75% зменшуючи споживання електроенергії. Світлову пластину охоплює алюмінієва рамка, яка виконує роль охолоджувача, віддаючи зайве тепло навколишньому повітрю.

Алюмінієвий піддон лампи доволі важкий. Завдяки цьому, а також силіконовим накладкам, що забезпечують протидію ковзанню, світильник міцно тримається на будь-якій поверхні. А ще піддон містить у собі акумулятор ємністю 4000 мАгод., здатний не тільки підтримувати безперервну роботу лампи на протязі 8 годин та зберігати заряд біля 100 діб у режимі очікування, але й слугує такою собі “зарядною станцією” для смартфонів, планшетів, фотоапаратів тощо.

Підзарядка акумулятора COOWOO U1 та використання його в якості джерела заряду для інших споживачів електрики здійснюється через підключення до 2-х USB та одного мікро-USB роз’ємів, розташованих на боковій стороні піддону. Зарядити лампу можна, приєднавши її як до комп’ютера, так і до зовнішнього джерела електрики.

Багатофункціональна, приємна на дотик кнопка живлення при натисканні та утриманні здатна плавно регулювати яскравість. Короткі ж натискання на неї призводять до включення/виключення лампи. При підключенні до зовнішнього джерела кнопка також слугує індикатором, змінюючи колір з червоного на синій по мірі насичення зарядом акумулятора.

Максимальне значення генерованого світлового потоку складає 240 лм. Та навіть працюючи у режимі найбільшої яскравості, COOWOO U1 не заподіє шкоди завдяки спеціальній технології розсіювання, визнаної однією з найкращих для захисту очей.

Гнучка пластикова ніжка зі спеціальним внутрішнім латунним каркасом, здатним до майже необмежених вигинів (виробники якимось чином їх перелічили, і нарахували аж 400 варіантів), перетворює лампу на справжнього трансформера.

Завдяки своїй автономності, легкості та компактності, а також можливості приймати будь-яку форму, COOWOO U1 стане надійним супутником у подорожі, перетворивши ночівлю під час туристичного походу на приємний відпочинок. А вдома дозволить без зайвого напруження очей виконувати роботу, що потребує якісного освітлення, насолоджуватись читанням та навіть просто відпочивати під ненав’язливими променями світлодіодів.

Лампа здатна запам’ятовувати виставлений напередодні режим, тож вам не доведеться зайвий раз проводити налаштування світлового потоку, підстроюючи його під свої вподобання. Спектр випромінювання світильника близький до складу природного світла і дозволяє оточуючим предметам мати свій звичайний вигляд, навіть якщо включити COOWOO U1 посеред ночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.