Можливо, Xiaomi отримає велику інвестицію від японського банку

Днями у Токіо відбулася всесвітня конференція найбагатшої людини Японії, президента компанії Softbank, Масайоші Сон. Він оголосив про те, що він і його компанія починає цікавитися big data. За його словами "Мільярди пристроїв транслюють дані у хмари і там вони обробляються. За допомогою цих даних ми зможемо подолати рак, зробити безпечним керування транспортними засобами і бігато іншого. Softbank буде інвестувати у кожний етап цього процесу. Ми не можемо більше витрачати час на сон".

Як відомо, Softbank є одною з найбільших інвестиційних установ у світі. Це він привів iPhone у Японію, нещодавно купив виробника процесорних ядер ARM, і так далі. 

Тому дуже цікаво виглядає те, що голова компанії Xiaomi Лей Цзюнь у своєму мікроблозі процитував містера Сона і додав, що наближаються гігантські зміни.

Аналітики одразу пов'язали ці два виступи і припустили, що Софтбанк може інвестувати у пекінську компанія, або взагалі купити її.

Для Китаю це було б дуже корисною угодою, адже ринкова вартість Xiaomi нещодавно складала 45 мільярдів доларів, але після минулорічної кризи ця цифра значно зменшилася. Тим не менше, підтримка всесвітньо визнаної фінансової установи значно укріпила б позиції компанії на світовому ринку. 

Для кінцевих користувачів продукції Xiaomi і розумного будинку MiJia ця подія призвела б до розширення наукових досліджень, придбання патентів і збільшення асортименту і підвищення якості товарів. 

Тому сподіваймося на те, що чутки виявляться правдою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.