Мій теплий помічник. Як графеновий пояс Paimeng може допомогти жінкам

Є багато причин, чому у жінок бувають холодні руки та ноги. Це може статися через хибні судини, гормональні зміни на фоні менструації, легкої дисменореї або клімаксу чи як наслідок пологів. Також до холодних рук та ніг призводить сидяче положення, яке сприяє защемленню у хребті, що теж заважає нормальному кровообігу у кінцівках. Якщо ситуація з холодними руками та ногами виникає часто і навіть у теплому приміщенні, то слід звернути увагу на те, щоб придбати графеновий пояс Paimeng та покращити своє здоров'я.

графеновий пояс Paimeng

Пояс вже давно представлений на краудфандінговій платформі Хiaomi та його вже можна придбати в Україні.

Наслідків порушення кровообігу так багато, що не вистачить місця описати їх усі, а от щоб позбутися відчуття холодних рук достатньо лише графенового поясу на талії.

Чому саме на талії?

https://mi.ua/more-life-style/zigrivauchiy-poyas-pma-a10-graphene-heating-belt-black/

Тому що вона – найбільш чутлива до холодової реакції частина тіла, та якщо ви відчуваєте холод тут, то це означає, що кров, яка буде направлена до кінцівок, не буде вже достатньо гарячою та не зможе їх зігріти.

https://mi.ua/more-life-style/zigrivauchiy-poyas-pma-a10-graphene-heating-belt-black/

Інноваційний графеновий пояс Paimeng зроблений з матеріалу, відомого як «чорне золота», це унікальна речовина з високими тепловими якостями, здатна випускати інфрачервоні хвилі у діапазоні 6-14 мкм, що сприяє суттєвому підвищенню температури шкіри, розширює мікросудин та прискорює кровообіг. Такому поясу достатньо доторкнутися до шкіри протягом лише 5-10 секунд, та він вже добре нагріється та буде зігрівати далі увесь організм.

https://mi.ua/more-life-style/zigrivauchiy-poyas-pma-a10-graphene-heating-belt-black/

У пояса Paimeng – мінімалістичний дизайн, більш того – потужний акумулятор безпосередньо розміщений у кишені поясу і маже непомітний, але він дозволяє використовувати пояс протягом 2-3 годин, при середній або низької потужності обігріву. Тобто, вдягнувши пояс Paimeng, ви зможете, не зважаючі на холод, відпочивати вдома, ходити по магазинах, подорожувати. Універсальний ергономічний дизайн надасть вам реальний досвід комфортного використання пристрою, який буде вас обігрівати, захищаючі від болю та наслідків хвороб. Якщо ви жінка, вам іноді потрібні помічники, нехай це буде графеновий пояс Paimeng.

https://mi.ua/more-life-style/zigrivauchiy-poyas-pma-a10-graphene-heating-belt-black/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.