Мінівентилятор Xiaomi Mi Fan врятує у літню спеку

Літо у цьому році запізнюється як ніколи. Та синоптики обіцяють, що вже ось-ось сонечко припече по-справжньому, а отже, слід подбати про власний комфорт. Це стосується насамперед тих, чия відпустка ще не на часі (або вже позаду), і кому доведеться томитися у душних офісах, якщо звісно керівництво не розщедриться, і не встановить кондиціонер. А що робити, якщо справи у фірми йдуть не дуже вдало, і навіть про звичайний стаціонарний вентилятор зараз годі й мріяти?

Але вихід є, Екосистема Xiaomi має у своєму складі таку собі “паличку-виручалочку” у вигляді портативного пропелера Mi Fan. Надлегкий вентилятор, що не містить автономного джерела живлення, натомість може споживати електроенергію з будь-якого пристрою, що має USB-вихід. Це може бути, наприклад, той самий ноутбук, за яким вам доводиться працювати довгими робочими годинами. Та й будь-який девайс, який можна використати в якості джерела, застосувавши перехідник, якщо USB-вихід відсутній. Ба, навіть телефон для цього підійде!

Та оптимальним все ж можна вважати підключення пропелера до зовнішнього джерела електрики, тобто до павербанку. За мінімального об’єму, така конструкція дозволить отримати потік охолоджуючого повітря у будь-якій ситуації, починаючи із задушливого автобусу чи вагону поїзду, яким ви прямуєте на заслужений відпочинок, і закінчуючи вже номером у приморському готелі, де ще досить часто буває відсутній не тільки кондиціонер, а й звичайний вентилятор.

Завдяки гнучкій конструкції, вентилятор Mi Fan, разом з павербанком, можна зручно розташувати біля ліжка, спрямувавши повітряний потік у потрібному напрямку. А гучність пристрою у 25.8 децибелів жодним чином не порушить спокій вашого сну. Заряду ж акумулятора ємністю 16 мАгод вистачить аж на 62 години безперервної роботи.

Лопаті пропелера легко від’єднуються від корпусу, що дозволяє задіяти при перевезенні міні-вентилятора зовсім мало місця та унеможливлює його пошкодження у випадку необережного поводження вантажників з вашими речами. Тож, теплого вам літа та комфортного відпочинку разом з Mi Fan від Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.