MiJia Smart Kettle - розумний король вашої кухні

Розумна техніка, що випускається під брендом MiJIA, який має прямі родинні зв'язки з компанією Xiaomi – лідером китайського гаджетобудування, вже в змозі управляти багатьма процесами в будинку. 

І головний на кухні – розумний чайник MiJia Smart Kettle.

Як бачимо, цей пристрій на вигляд являє собою красивий, лаконічного дизайну електрочайник. І дійсно, якщо навіть зазирнути всередину, в його неіржавіючі півторалітрові нутрощі, які ще й виконують роль термоса, завдяки подвійним стінкам, то, крім датчика температури, ніщо не видає в ньому високотехнологічний гаджет.

Але це до тих пір, поки ми не включили смартфон, із встановленим на ньому додатком Mi Smart Home. Цю програму, всупереч, поширеній думці, можна встановлювати не тільки на смартфони Xiaomi, Ми, наприклад, скористалися пристроєм конкурентного бренду, і від цього ефективність не зменшилась.

Після установки додатку, необхідно на смартфоні включити Bluetooth і розпочати пошук чайника. Для цього краще піднести смартфон якомога ближче до чайника і потім, наливши в чайник води, включити його, натиснувши на кнопку на внутрішньому боці ручки. Процес з'єднання буде відображатися миготінням індикатора на зовнішньому боці ручки. Коли чайник з'єднається зі смартфоном, будуть завантажені додатки для управління ним.

Потрібно відзначити, що чайник дуже швидко закипає. І з його технічних характеристик ми бачимо, що максимальна споживана потужність становить 1800 Вт. У чому ж економія – запитаєте ви. І тут настає момент розкрити головну таємницю розумного чайника MiJia Smart Kettle. Він вміє підтримувати потрібну вам температуру протягом 12 годин!

Тобто, ви налаштували додаток таким чином, щоб температура води в чайнику вранці була 70 градусів – достатньою, щоб приготувати чай. І вам не потрібно вмикати чайник, чекати, доки він закипить, витрачати електроенергію заради однієї чашки. До того ж, смартфон сповістить вас, коли чайник закипить або потрібна температура буде досягнута.

За допомогою смартфона температуру води в чайнику можна встановлювати до градуса. Якщо ж користуватися чайником без смартфона, він буде підтримувати температуру 50 градусів до повторного натискання кнопки «Режим підтримки температури».

Завдяки своєму дизайну, розумний чайник прекрасно впишеться в дизайн будь-якої кухні, заощадить електроенергію і спростить вам життя, значно скоротивши час на очікування закипання. До того ж, він захищений від дітей, перевантаження мережі, води і короткого замикання.

Розумний чайник MiJia Smart Kettle можна купити вже зараз у мережі магазинів розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.