MiJIa презентувала недорогий чайник MiJia Electric Kettle

MiJIa вже випускали електричний чайник, але в його назві було слово "розумний" і тому він коштував близько 30 доларів. Це був дійсно видатний виріб, тому що його розумні функції дозволяли йому підтримувати потрібну температуру протягом 12 годин, і багато іншого. Але новий пристрій – не такий.

Що нового у електрочайника MiJIa?

По-перше, у цього пристрою немає ніякої "розумної" функції. Це звичайний чайник об'ємом 1,5 літри, вироблений в фірмовому лаконічному дизайні MiJia. Він схожий на свого більшого брата, але це тільки на перший погляд. Насправді, різниці у них більше, ніж схожості. 

MiJia Electric Kettle

Чайник вироблено з якісного пластика, який не нагрівається навіть під час кипіння води. 

Нутрощі чайника зроблено з неіржавіючої сталі. Безшовна структура дозволяє не турбуватися про якісь пошкодження чайника підчас користування. 

MiJia Electric Kettle

Шкала наповнення водою знаходиться під шаром пластика і її видно лише коли чайник працює, тобто, горить індикатор. Наскільки це зручно – важко сказати, не побачивши. 

Кришка відкривається під максимальним кутом 70 градусів, що дозволяє мити чайник руками. Для того, щоб набрати воду у чайник, після натискання на кнопку відкривання, кришка відкривається на 30 градусів, що достатньо для того, щоб набрати воду.

MiJia Electric Kettle Україна

Широкий носик довжиною 130 мм дозволяє комфортно наливати воду у чашки.

Термостат точно і вчасно вимкне нагрів при досягненні температури кипіння, тому не варто турбуватися про те що вода википить. Термостат розрахований на 10 тисяч циклів використання. 

MiJia Electric Kettle

Найбльш приємна деталь MiJia Electric Kettle – це його ціна. Вона становить лише 15 доларів у Китаї.

З такою якістю це дуже і дуже прийнятна вартість. 

Чайник надійде до продажу вже завтра, 5 вересня. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.