Mi Mover - призначення, відмінності, користування

Нещодавно ми розглядали нову версію додатку MIUI 9 – Mi Drop, а тепер давайте подивимося на схожий додаток Mi Mover. Навіщо у системі дублюючі програми?

Насправді, ці програми виконують дещо різні функції і зроблені для підвищення зручності використання сматфонів Mi.  

Додаток Бекап

Перенести дані системи, додатків і користувача можна також за допомогою додатку Бекап.  Для цього треба у Налаштування-Додатково-Відновлення і скидання зробити локальний бекап, а потім знайти його у файловій системі. Якщо у вас є SD карта, він буде на ній. Якщо немає, то шукайте його на внутрішній пам'яті смартфона у теці MIUI/Backup/All backup/Дата_вашого_бекапу. Можна також знайти цей архів у додатку Безпека, в розділ Очищення-Глибоке очищення у результатах пошуку великих файлів. 

Цей архів можна перенести у подібну теку на іншому сматфоні і відновити. Не все можна буде відновити ,але основні файли і дані будуть відновлені. 

Додаток Mi Drop

Якщо нам треба перенести деякі файли на інший смартфон, можна скористатися додатком Mi Drop. Як ним коистуватися, ретельно описано у статті, за посиланням вище. Передавати можна будь-які файли: фільми, музику, документи тощо. Але Mi Drop не вміє передавати додатки, їх налаштування і системні файли. Для цього створено додаток Mi Mover.

 Додаток Mi Mover

Mi Mover створено для того, щоб перенести дані і налаштування системи на новий смартфон. Вн працює за допомогою Wi-Fi з'єднання. Телефон – джерело даних створює сервер, або точку доступу Wi-Fi. Смартфон-отримувач під'єднується до неї і приймає файли. При цьому з'єднання по Wi-Fi з Інтернетом буде розірване. 

Інтерфейс програми дуже простий. 

Спочатку натискаєте у додатку кнопку Відправити, а на смартфоні-приймачі – Отримати.

На смартфоні-передавачі з'явиться QR-код, який треба відсканувати смартфоном-приймачем. Встановиться зв'язок і можна буде вибрати, що ми передаємо.

Обираєте дані і файли, що ви бажаєте перенести на новий смартфон і натискаєте на кнопку Відправити. 

Далі треба тільки чекати. Процес може тривати декілька хвилин (може до півгодини при поганому зв'язку).

Увага! Налаштування додатків можуть не передатися, тому їх доведеться налаштувати знову. 

Кожний зі способів передачі даних має свої недоліки, але в цілому вони дуже ефективно допомагають швидко зробити копію файлів і даних.

Який спосіб оберете ви?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.