Mi Community Ukraine
версія: 1.2

Mi Community Ukraine – офіційний додаток спільноти Xiaomi та гаджетів Мі в Україні
Додаток допоможе дізнаватися новини про пристрої Xiaomi, знайомитися з інструкціями, завантажувати корисні програми та файли. Доступ до форуму Спільноти дозволить отримати відповіді на питання, які виникають при використанні гаджетів від Мі. Також додаток дозволить знайти однодумців, спілкуватися, радитися і просто ділитися своїми думками, фотографіями та хорошим настроєм.

Mi Community Ukraine – офіційний додаток спільноти Xiaomi та гаджетів Мі в Україні
Додаток відображає актуальний стан форуму Спільноти і дозволяє користувачеві створювати теми, відповідати в них, спілкуватися за допомогою системи особистих повідомлень, писати службові повідомлення модераторам і адміністраторам. У додатку реалізована можливість ілюструвати свої пости зображеннями, які можна закачати прямо з пристрою, або вказати їх URL. В додатку реалізований пошук по всіх темах форуму.

При необхідності придбати новий гаджет, звернутися за допомогою в сервісний центр або службу підтримки, програма надає користувачеві всі корисні посилання.

Додаток дає можливість не тільки спілкуватися на форумі з однодумцями, а й отримати кваліфіковану підтримку від фахівців нашої компанії.

Завантажити:

Коментарі

  1. Степан сказав:

    Після оновлення не працює додаток Календар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.