27 Липень 2018

Коментарі:

0
 27 Липня, 2018
 0
Категорія: Блоги

Випускати смартфони, присвячені популярному в Азії вокалоїду Хацуне Міку, вже стало для Xiaomi традицією. Цього року вони присвятили віртуальній співачці смартфон Mi 6X.

Користувач офіційного форуму mitch002 поділився своїми фотографіями цього видатного смартфону.

Mi 6X Hatzune Miku продається в  дуже привабливій упаковці, яку можна використовувати як експонат для шанувальників співачки, або для зберігання дисків з записами її пісень, або концертів.

Окрім смартфона в коробці є унікальна металева картка с зображенням Хацуне Міку, яка є великою цінністю для тих, хто захоплюється настільними рольовими іграми. Кожна картка має унікальний номер, тому отримати її, не придбавши смартфон, неможливо.

Разом з карткою і смартфоном, власник отримує і бампер з зображенням співачки.

Але і це ще не все. До комплекту також входить павербенк, брендований Hatsune Miku. Це звичаний Mi Powerbank 10 000 мАг, але дизайн робить його унікальним.

І тепер сам смартфон Mi 6X. Це потужний смартфон з просунутими камерами. На його основі також зроблено модель в рамках програми Android One – Mi A2. Окрім зовнішнього вигляду, він має тему, присвячену вокалоїду.

Звісно, до коплепкту додаються зарядний пристрій і кабель. Вони не брендовані. Ось комплект в одному кадрі.

Mi 6X Hatzune Miku – дуже гарний подарунок для тих, хто захоплюється азійською поп-культурою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.