Матрац 8H Antimite Antibacterial Youth Mattress на сторожі сну!

Якщо провести опитування  з питання, що є найважливішим у повсякденному житті кожної людини, мабуть, більшість відповідей була б пов’язана з поняттям комфорту. Любов, родина, робота, навіть Дім, Дерево і Син – це все складові нашого комфортного життя. Мабуть, саме тому у нашій МІ спільноті приділяється велика увага всьому, що пов’язане  з МІ екосистемою: чистота води та повітря, здорове харчування і, звісно. відпочинок.

 А як можна уявити відпочинок без комфортного і здорового сну!

На радість усім МІ фанам, сьогодні краудфандінговому майданчику з'явився новий продукт  –  матрац  8H Antimite Antibacterial Youth Mattress. Тип цього матрацу – безпружинний тонкий топер. Цей тип матраців має довгу історію – ще у середньовічній Японії такий матрац невеликої висоти, як правило бавовняний,  стелився на ніч на підлозі, а вранці згортається в рулон. Зараз такий тип матраців набув нового життя: з ним можна подорожувати, облаштувати додаткове гостьове місце, зробити ортопедичним звичайне спальне місце.

8H Antimite Antibacterial Youth Mattress має товщину 6 см і доступний в чотирьох розмірах: 90 x 190, 120 x 200, 150 x 200, 180 x 200.  Запропонован матрац поки що тільки в одному кольоровому рішенні – помаранчевий з білим.

8H Antimite Antibacterial Youth Mattress

Матрац 8H має багатошарову конструкцію. Він не тільки комфортний для спини, але і безпечний з точки зору застосовуваних технологій. В процесі його виготовлення використовуються тільки гігієнічні матеріали. Технологи компанії 8H урахували найменші деталі, щоб забезпечити комфорт сну своїх фанатів. Ретельно вибрані тканини  забезпечують гігіенічність використання матрацу, а інноваційний дизайн полягає в тому, що всі складові конструкції матраца нашаровуються один на одного без використання клею.

Це просто радість для алергіків, бо 8H Antimite Antibacterial Youth Mattress має спеціальне покриття – Polygiene. Це унікальна субстанція з іонів срібла, що захищає матрац від розмноження грибків і інших мікроорганізмів. Унікальність 8H Antimite Antibacterial Youth Mattress  ще й в тому, що він захищає свого власника від демодекс. Завдяки спеціальнїй тканині, яка не пропускає пилових кліщів демодекс, цей матрац надає змогу позбавитись від алергії і багатьох захворювань дихальної системи. Унікальне полотно має мікроскопічні пори, через які демодекс просто фізично не зможе пролізти. Крім усього іншого, матрац моє ортопедичні властивості, бо легко приймає форми тіла свого власника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.