Маски Beauty Cosme для обличчя. Сім фактів від виробника

Сьогодні наша тема – тканинні маски для обличчя в індивідуальних пакетах та корисні поради по їх застосуванню від виробника масок з гіалуроновою кислотою Beauty Cosme, який є частиною спільноти Xiaomi.

Beauty Cosme

Які бувають маски?

Маски можуть розрізнятися як за типом діючої речовини, так і за формою її доставки на шкіру. Наприклад, бувають маски, яки треба накладати на шкіру, а згодом змивати, бувають крем-маскі, який найчастіше достатньо просто нанести та не треба змивати, та бувають зручні та сучасні маски з тканини.

У чому перевага масок з тканини?

Ці маски мають індивідуальне пакування, яке не пропускає повітря та на дає псуватися корисним речовинам, які чуттєві до кисню, по-друге, повністю гігієнічні, по-третє, забезпечують дійсне зволоження. Плюс вони дуже зручні та дозволяють економити час.

Як використовувати маску для обличчя?

Маска з тканини – тільки один з елементів догляду за обличчям. Перш за все необхідно зняти косметику, використовуючи тонік, а потім вже накладати маску.

 

Скільки часу працює маска для обличчя?

У середньому вам знадобитися 15-20 хвилин, за цей час шкіра встигне поглинути все необхідні речовини, а сама маска трохи підсохне.

Чи потрібно мити шкіру після застосування маски?

В даному випадку все залежить від вашого типу шкіри та зовнішніх обставин. Зазвичай достатньо просто промокнути залишки рідини після зняття тканини. Однак, якщо шкіра занадто чутлива, схильна до утворення прищів або жирна, то краще вимити її водою.

Як часто потрібно використовувати маски?

Ефект маски продовжується до 2 днів, тому її не варто використовувати частіше. Використовування маски раз у 2-3 дні забезпечує достатньо, а не надмірне зволоження шкіри.

Які діючи речовини містяться у масках з тканини від Beauty Cosme?

У 30-грамовій масці знаходиться вода, гліцерин, гіалуронова кислота, та інші елементи, що забезпечують шкірі здоровий вигляд, гладкість і ніжну шовковистість, а головне – зволожує її, щоб ці відчуття залишалися надовго.

Косметичні маски для обличчя Beauty Cosme можна купити в Україні у мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.