Магічне число 111 на краудфандінгу Xiaomi

 Кожна людина, яка хоч трохи цікавиться східною культурою знає, яке велике значення приділяють на Сході цифрам. Особливо одиницям, особливо повторенню їх. Для будь-якого МІ фана дата 11.11 – справжнє свято, бо в цей день відбувається великий розпродаж на всіх торгівельних майданчиках Китаю, де за малі гроші кожен може зробити грандіозні покупки.

Чого ж ми  сьогодні пригадали про любов китайської спільноти до цифри 1? А тому, що цього тижня Xiaomi Crowdfunding запропонував шановному панству новий, 111 товар – Xiaomi Sharpening Forging Compound Slices. Це універсальний ніж, магічність якого полягає не тільки в його чарівній ціні – 129 юанів (приблизно 20 доларів), а й , звісно, у магічних технологіях, якими відома МІ Екосистема.

кухонне приладдя MiJia

Яке лезо можна вважати універсальним для роботи на кухні? Xiaomi наполягає, що саме розумне рішення – це V-образна форма. Чому? Тому що при експлуатації, найгостріша частина леза НЕ сточується і не надламується, а залишається гострою довше, довше і довше.

Але перейдемо до характеристик ножа: вага леза і ручки –  379 грамів. Лезо виготовлено з 3 шарів високоміцної кованої сталі, що не іржавіє. Обидві ці характеристики якраз забезпечать довговічність Xiaomi Sharpening Forging Compound Slices.  Довжина лез – 29.8 см, ширина – 9 см. V-подібне лезо ножа має різну товщину, вгорі вона дорівнює 3.3-3.5 мм, а внизу – 0,1 мм.

кухонне приладдя Xiaomi

Ручка товару 111 виготовлена ​​з натурального дерева.  Магічне поєднання дзеркальної поверхні сталі та круглої ручки темного дерева створюють відчуття шику та елегантності. Крім того – розробники компанії , як завжди проявляють турботу про своїх користувачів –  кругла ручка ножа забезпечить безпечність, навіть  при довгій роботі з даними кухонним приладом. За допомогою такого конструктивного рішення вдається уникнути порізів і мозолів. Порадує членів МІ спільноти і те, що новий продукт бренду додатково має обтічну сталеву головку ручки.

Зацікавились? Хочете мати на своїй кухні цього магічного помічника? То слідкуємо за анонсами про нові надходження у магазинах Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.