Літопис солодких хвилин щастя з фотоапаратом Yi M1

Фотоапарат Yi M1 – не просто один з новітніх гаджетів, яких у вас може бути безліч. Це майже професійна системна фотокамера зі змінними об'єктивами та безліччю можливостей.

Вона існує у чорному, сріблястому та білому корпусі, але саме за варіант дизайну у білому кольорі на початку 2017 року камера була відзначена в конкурсі промислового дизайну Red Dot в Німеччині.

Фотоапарат Yi M1

Відзначається, що попередні чорна та срібні версії більш приваблювали прихильників фотографії чоловічої статі, тож випуск білої фотокамери став до вподоби насамперед жінкам.

Yi M1 – це зовсім невеличкий фотоапарат вагою всього 280 грамів, який зручно тримати навіть однією рукою. Але маленький розмір камери зовсім не означає її маленький функціонал. Навпаки, фотоапарат прийдеться до смаку дівчині, яка замислюється про покупку професійної камери, але не дуже хоче носити з собою важкий об'ємний кофр з камерою.

Фотоапарат Yi M1

У комплекті фотоапарата йде об'єктів Yi 12-40 мм з апертурою f/3.5-5.6. Фірмовий “портретник” – Yi 42,5 мм з апертурою f/1.8 можна купити на додаток. До того ж до Yi M1 підходять більш ніж 50 вже існуючих у вільному продажу об'єктивів інших виробників.

Фотоапарат Yi M1

Фотографії с цієї камери відрізняють соковитими натуральними кольорами завдяки зручній функції стабілізації. Добре стабілізована камера дозволяє записувати якісне відео як у форматі Full HD, так і у популярному зараз 4K.

Живиться камера від сучасного літій-іонного акумулятора 900 mAh, який на одному заряді робить не менш 7 годин запису у режимі 4K відео.

Фотоапарат Yi M1

Головними елементами керування є 3-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 720 × 480 пікселів, 2 механічні кнопки та колесо прокрутки.

Одне натискання – і ось чарівні моменти життя зафільмовані та надійно збережені у цифровому Всесвіті. Як? Фотокамера через M1-Bluetooth з низьким енергоспоживанням підтримує зв'язок з вашим телефоном для миттєвого і спільного доступу до фотознімків. У камери є й власний Wi-Fi модуль.

Фотоапарат Yi M1

При зйомках портретів можна використовувати свій смак та знання, а можна прислухатися до підказок самої камери. Фотоапарат може надавати допомогу у питаннях як поставити модель, щоб портрет вийшов максимально красивим. Система фокусування працює як автоматично, так і у класичному ручному режимі, а може керуватися через сенсорний екран дотиком. Інтелектуальна система розпізнавання облич, яка підтримує у кадрі 32 об'єкти дозволить зробити дуже чіткі фотографії навіть у дуже великій компанії друзів.

Купити фотоапарат Yi M1 в Україні можна у мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.