Спеціально до сезону екосистема розумного дому MiJia пропонує легкий і простий пристрій – портативний вентилятор. Можливо, хтось ще пам'ятає вентилятори Mi, які живилися від пауербенків. Новий пристрій під назвою VH portable handheld fan – «просунутий» розвиток цієї ідеї.

Отже, портативний вентилятор VH не вимагає для живлення пауербенк. У ручці вентилятора знаходиться акумулятор ємністю 2000 мАг, який можна заряджати через порт miniUSB.
Пристрій вироблено з міцного і безпечного для використання пластику. Вага вентилятора становить лише 143 грами.


Бесщітковий електродвигун з низькими оборотами може безперервно працювати до 2000 годин, чого цілком вистачить на сезон. І не на один.


Пропелер з сімома лопастями забезпечує стійкий потік повітря, який освіжить вас в спекотний день.
Вентилятор VH можна використовувати як стаціонарно, для цього в комплекті до нього йде підставка, яка дає можливість змінювати кут нахилу пристрою, так і портативно. Довжина вентилятора – лише 18 сантиметрів – діаметр пропелллера – 9 см. Такий пристрій легко влізе в сумку або рюкзак.


З огляду на ціну (близько 10 доларів США), цей пристрій просто незамінний в спекотні літні дні.
Екосистема розумного будинку MiJia створена для того, щоб кожному побажанню користувача відповідав якісний, розумний і ефективний пристрій.
Найширший вибір товарів екосистеми в Україні – в мережі магазинів Mi Home & Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.