Лінійка Mi TV від Xiaomi завтра отримає "молодшого братця", а у Mi TV Box доступні нові параметри

Телевізори Mi TV 4A донедавна були представлені у корпусах з діагоналями 43, 49, 55 та 65 дюймів. Схоже, на цьому Xiaomi вирішила не зупинятися. Що там буде у напрямку збільшення, поки невідомо, а ось компактний “малюк” розміром 32 дюйми завтра буде представлений широкому загалу. Поки що маємо тільки тизер, випущений для розігріву апетиту перед очікуваною презентацією.

Знавці ієрогліфів підказали, що основні гасла говорять щось на кшалт: “Є маленька домівка – отримай і маленького телевізора” та “Ваш ТВ надто важкий для переміщення? Ми вам допоможемо!” Може, переклад і не зовсім точний, але ж і знавців китайської письменності в нас не так багато, тож можна трохи й пофантазувати. Та головна думка зрозуміла – новинка буде компактною і у продаж надійде за майже демократичною ціною. За чутками це буде 1499 юанів (або 220 доларів).

Розширення діапазону телевізорів Xiaomi, це звісно, приємна новина, але ж для поціновувачів якісної ігрової графіки компанія теж дещо приготувала. Віднині для приставки Mi TV Box максимальну роздільну здатність збільшено до діапазону 2560х1440 пікселів. Тобто, нарешті реалізовано підтримку 4К формату.

Також в налаштуваннях ТВ-приставок Xiaomi оновили автоматичний режим завантаження і відображення змісту сторінок. Тепер виводити на екран відображенням вмісту можна безпосередньо з пульта дистанційного керування. Вся інформація зі сторінок відобразиться у вигляді каскадних вікон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.