Лей Цзюнь користується ручкою MiJia Pen

Засновник і диреткор компанії Xiaomi Лей Цзюнь найважливіші документи підписую ручкою власного виробництва MiJia Pen. Це стало відомо після того, як фотографи "спіймали" керівника пекінського IT-гіганта на засіданні уряду. На відео і знімках видно, що Лей Цзюнь, один з найбагатших людей Китаю,  пише ручкою Mi Pen.

І це зовсім не примха багатія. Цзюнь відомий суто прагматичним відношенням до речей. На його думку, всі речі повинні бути корисними і зручними, і тільки ці якості повинні формувати їх ціну. Цю філософію він втілює і в продукції корпорації, яку очолює.

Ручка MiJia Pen і справді відповідає цим вимогам. 

Вироблна з якісного пластика, вона має в середині дуже якісний  чорнильний вузел швейцарської компанії PREMEC, наповнений чорнилами японского виробника Mikuni. Це забезпечує дуже м'який і якісний процес писання. 

Зараз існує і металева модифікація ручки Mi Pen. 

Такою ручкою приємно користуватися, і нею можна малювати, писати об'ємні тексти і підписувати важливі документи – чорнила ніколи не забруднять бумагу, руки і одяг і не вигорять на Сонці.

Ручку, якою користується мультимільярдер Лей Цзюнь, можна купити в Україні в мережі магазинів Розумного дому Mi Home&Service.

Будь як Лей Цзюнь, пиши ручкою Mi Pen.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.