Кинемо останній погляд на Mi Band 2. Невже Mi Band 3 настільки кращий?

4 Червень 2018

Коментарі:

0
 4 Червня, 2018
 0
Категорія: Блоги

Сенсаційний винахід компанії Huami, що зробиві вибух на ринку фітнес-трекерів, браслет Mi Band назавжди залишиться найпопулярнішим фітнес-браслетом в історії. Якщо нові версії не змінять цього, що навряд відбудеться.
Простота, функціональність, швидкість реакції, коректний підрахунок показників, а після удосконалення і здатність рахувати пульс зробили його легендарним на всі часи.


І, незважаючи на те, що тиждень тому була презентована ​​третя версія цього пристрою, первісток Huami як і раніше залишається популярним пристроєм, хоча ремінці для нього знайти вже стає проблемою.
Mi Band 2 теж був дуже хороший. Це було кардинальне оновлення в порівнянні з першою версією. Екран, що відображає оповіщення, ім’я контакту, що телефонує, керуюча кнопка – це перетворило браслет на подобу дорогих конкурентів, які тільки і виживали під натиском Mi Band, завдяки цим перевагам. Mi Band 2 не залишив їм і цього шансу.
І ось, нарешті вийшла в світ третя модель.


Чи сильно відрізняється вона від іншої і чи варто заховати Mi Band 2 подалі на пам’ять і вишикуватися в чергу за новим пристроєм?
Розберемося поетапно.

Зовнішній вигляд


Нова версія концептуально мало відрізняється від другої. Та ж конструкція, той же чорний колір, функціональна кнопка. Однак, вага Mi Band 3 на півтора грами вища, ніж у попередника, дизайн сучасніший, і в конструкції зроблені деякі зміни: тепер «личинка” не випаде з ременя без великого зусилля.

Екран


Тут всі козирі на руках у Mi Band 3. У нього PMOLED екран з діагоналлю 0,78 дюйми, в той час, як у попередника – OLED з розміром 0,42 дюйма. Різниця значна.
У той же час у нового браслета екран є найбільш містким серед подібних пристроїв. У зв’язку з оновленням «заліза», він став набагато яскравішим. Так що переваги третьої моделі в наявності.

Водонепроникність

І тут Mi Band 3 обігрує попередника. Якщо у Mi Band 2 стандарт водостійкості IP67, тобто, що допускає лише короткочасне занурення, то з третьою версією браслета можна плавати під водою, і не очікувати на проблеми.

Автономність


Тут теж все зрозуміло без зайвих слів. Ємність акумулятора у Mi Band 3 складає 110 мАг, в той час, як у Mi Band 2 – лише 70 мАг. Навіть роблячи знижку на більш енергоємний екран, автономність нової версії вище.

Нові функції

А тепер поговоримо про те, чого у Mi Band 2 немає. Нова версія фітнес-браслета набагато краще працює з оповіщенням та управлінням дзвінками, в той час, як попередня просто не має деяких подібних функцій. Крім цього, наявність протоколу NFC робить Mi Band 3 недосяжним для конкурентів.
Тепер за допомогою браслета можна оплачувати покупки, вхід в метро і навіть відкривати двері, якщо замок підтримує таку функцію.

Але є і у Mi Band 2 те, чого немає у третій версії: ціна. Різниця становить майже півтора рази. І це може бути серйозним аргументом в питанні вибору того чи іншого браслета.
Однак, наш вибір однозначний: нове і прогресивне. Тому ми вибираємо Mi Band 3.
Скоро він надійде в продаж і в Україні в мережу магазинів розумних пристроїв MI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.