Кухонні серветки в смішну цяточку. Серйозна зброя для боротьби з брудом на кухні

Кухня може принести тепло та щастя, якщо звичайно на ній не панує порядок, який вміє наводити лише мама.

Багато хто з нас бояться і не люблять кухню не тільки через те, що кулінарія здається їм занадто складним мистецтвом, а тому що вони просто не люблять мити сам посуд чи кухонні поверхні. Але всі ці жахи в них були, доки не було чарівної та інноваційної кухонної серветки в цяточку у від партнера екосистеми MiJia.

Серветки MiJia

"Просто позбудьтесь традиційної ганчірки та зробіть кухню чистою та витонченою", – кажуть виробники.

Wuro – це одноразова ганчірка з власним миючим засобом у середини.

Серветки MiJia

Багаторазові серветки та різні ганчірки в будинку використовуються щодня, вони додають дому чистоту, але на подібних багаторазових серветках повсякчас розмножується безліч бактерій. Загальна кількість бактерій на одному лише спонжику для миття посуду може часом бути навіть в 100 разів більш, ніж під сидінням унітаза. Забруднення можна прибрати дезінфікуючим засобом, але по-справжньому антибактеріальні засоби можуть бути шкідливими та подразнювати вашу шкіру, до того ж їх незручно використовувати поза межами дома, наприклад, у подорожі чи на природі.

Серветки MiJia

Природний фактор знезараження APG додається до миючої формули нової серветки, щоб однаково легко стерти жирну плівку з чого завгодно та водночас позбутися бактерій.

Бренд Wuro заявляє, що помаранчеві цятки ніяк не є декоративною прикрасою, вони здатні боротися навіть з самими важкими забрудненнями на вашій кухні. Кожна пластикова цятка з ПВХ гнучка, вона не подряпає поверхню об'єкта, а завдяки своїй структурі щонайкраще ретельно відчистить будь-яке кухонне приладдя.

Серветки MiJia

Використання високоякісних нетканих матеріалів з спанлейса, які мають до 50% бавовни, дозволяє виробляти дуже м'які та зручні ганчірки, яки добре адсорбують як жир, так і воду “Очищувальні серветки для кухні” не містять алкоголю, ніяких консервантів чи інших шкідливих речовин.

Серветки Wuro містять натуральну імбирну есенцію та цитрусовий аромат для усунення залишкового запаху на кухні та залишають слабкий аромат апельсинів на очищеної кухні.

Серветки MiJia

Серветки зручно використовувати не лише з кухонними приладами, яки забруднилися, вона відмінно чистить металічні та пластикові поверхні, будь-що, до чого ви доторкнулись серветкою, починає сіяти від чистоти.

Серветки MiJia

Серветки продаються у пакуванні з алюмінієвої плівки, яке щільно закриваються спеціальною кришкою,  звдяки чому вони не всихають та не псуються, а їхня кількість цілком достатня для проведення не одного генерального прибирання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.