Кроки Yi Technologies до міжнародного успіху

Багатьох приголомшила новина про те, що відомий виробник екшн-камер Go Pro може стати частиною екосистеми розумного дому MiJia. Але ті, хто знають продукцію компанії Yi, в цьому навіть не сумніваються. 

На відміну від американських колег, компанія-партнер екосистеми розумного дому зростає кожного дня. Треба згадати тільки міжнародні нагороди, які отримала Yi за свої товари цього року. 

Одною з найпрестижніших стала нагорода у галузі Розумних товарів міжнародної премії споживацьких товарів Distree EMEA, що відбувалася у Монако наприкінці зими. 

Оголошення про нагороду є частиною щорічного заходу DISTREE EMEA 2018 у Монако. Сотні технічних марок взяли участь у цьому році, провели заплановані зустрічі з керівниками та покупцями провідних дистриб'юторів, продавців та партнерів по каналах збуту.

Нагороди "DISTREE Diamond Awards" базуються на голосуванні учасників дистрибуції. Партнери та дистриб'ютори каналу оцінюють учасників конкурсу за низкою факторів, включаючи продуктовий портфель, дорожню карту продуктів, програму каналів, бізнес-потенціал, стратегію для виходу на ринок та якість зустрічей та взаємодії в DISTREE EMEA 2018. Реальний голос на гала-вечері були використані для визначення переможців DISTREE Diamond Awards за категоріями продуктів. YI Technology отримала визнання за свої продукти та бізнес-потенціал, а також перемогла в ряді категорій товарів.

Успіхи компанії YI відкривають нові горизонти у бізнесі і своєму місці у світовій дистриб'юції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.