Космічна ковдра, новий товар на краудфандінгу Xiaomi

Що нового від Xiaomi?

Як і обіцяли, сьогодні на краудфандінговій платформі Xiaomi з'явилися нові товари. І якщо один з них, Xiaomi Thomas Transport Small Train, призначений для наймолодших користувачів, то новий виріб під брендом Charpa є товаром для дорослих. Це ковдра, вироблена з матеріалів, які використовуються у космічній галузі. 

Charpa Two-Way Temperature Control

Властивості "космічної" ковдри Charpa

Як кажуть виробники, ця ковдра вміє керувати температурою не тільки під нею, але й в просторі, що її оточує. Всі знають, що під ковдрою зберігається температура, близька до температури людськог тіла, тобто, умовних 35 градусів.  Charpa Two-Way Temperature Control вміє контролювати температуру зовні, і, якщо вона перевищує внутрішню, ковдра починає охолоджувати довкілля, а якщо температура навкруги менша за умовні 20 градусів, ковдра виділяє тепло, беручи його з внутрішнього простору. 

Тепер власникам цього товару не загрожує "холодна" ковдра взимку, або "гаряча" влітку. Це великий крок до комфорту сну – найголовнішому показнику у житті активної людини. До  того ж, тепер молодим людям можна не побоюватися замерзнути чи перегрітися під час створення майбутніх користувачів Xiaomi Thomas Transport Small Train.

Характеристики нової ковдри від Xiaomi

Як оголошує виробник, Charpa Two-Way Temperature Control вироблено з бавовняної тканини з використанням інноваційних технологій. Скоріше за все, це покриття силіконовими мембранами, які "дихають" при внутрішньому нагріванні, і "закриваються" при зовнішньому охолодженні. Приблизно так працюють спортивний одяг і скафандри космонавтів. 

Матеріал відповідає вимогам швейцарського стандарту SGS  для енергозберігаючих засобів. Ось сертифікати відповідності. 

SGS  

Коштувати новинка буде не дешево – близько 2000-2500 грн. Але це не дуже й багато, порівняно з цінами на якісну постільну білизну. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.