Корисний пристрій для опівнічників - MiJia IR Sensor

Ті, хто будує розумний дім разом з MiJia, повинні звернути увагу ще на один корисний пристрій – інфрачервоний сенсор та нічний світильник. 

Всі знають, як неприємно, просинаючись серед ночі, йти навпомацьки, не бачачи нічого під ногами і навкруги. Особливо, якщо ви мешкаєте не в квартирі, де все на відстані простягнутої руки, а у просторому домі. 

Тепер цю проблему вирішено. Невеличкий світильник легко розташовується на стінах чи дверях, завдяки клійкій основі і перебуває у стані очікування, поки повз нього не пройде жива істота. Фактично це сенсор руху, об'єднаний з лампою. 

Розташувавши такі світильники у важливих місцях помешкання, можна комфортно пересуватися по темному приміщенню. 

Пристрій слідкує за простором у межах 120 градусів перед собою, визначає рух на відстані до 7 метрів. Завдяки лінзам Френеля, фотоелектричний сенсор пристрою також реагує на рух і є доповненням до інфрачервоного датчика. 

При фіксації руху, світильник вмикається на 15 секунд, цього часу достатньо, щоб визначити місце і пройти повз нього. 

Пристрій дуже економічний. З трьома літій-іонними батарейками АА, він може працювати до року без зміни батарейок при режимі яскравості 0,7 люмена і півроку при яскравості 3,8 люменів.

MiJia IR sensor and Photosensitive night light має приємний дизайн і вироблений з безпечного ABS пластику. 

Пристрій незабаром з'явиться в Україні в магазинах Розумного дому MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.